Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a találkozóra vagy sem?

Elmennél a találkozóra vagy sem?

Figyelt kérdés

Lesz a hétvégén egy kutya-találkozó. (Nem írok fajtát, de itt csak egy bizonyos fajtájú kutyák lesznek) Szóval, engem is meghívtak. Viszont ott lesz egy olyan férfi is, akit a párom nagyon utál. Pár éve volt valami vitájuk, valami nő-ügy miatt. Megkért, hogy ne menjek el, mert rosszul esne neki. Viszont szeretnék elmenni, mert soha nem voltam még ilyenen, és nem pasizni megyek oda, hanem a többi kutya-gazdival tapasztalatot cserélni. És a kutyámnak is szüksége lenne hogy közösségbe mehessen.

Ti elmennétek (vállalva hogy ebből nagy vita lesz) vagy sem? Kb 5 vagy 6 éve volt ilyen találkozó, akkor nem mehettem el mert nem volt kutyám.

Szeretnék ott lenni, de nem ér annyit az egész, hogy összevesszünk.


2010. júl. 19. 12:22
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Menjetek anyuddal! Érezzétek jól magatokat, a pasiddal meg nem ártana leülni. Azt sem tudod ki lesz az a Muki, semmi közöd hozzá, nem is ismered. Akkor meg? A kutyusodnak jó lenne, ha találkozhatna fajta beliekkel, ki tudja, lehet meg is kedvelné valamelyik ebet. Szerintem ülj le a pasiddal beszélgetni. ha nem ért meg és egy ilyen butaság miatt, nem szeretné, hogy jól érezd magad, én elgondolkodnék a helyedben, hogy megérdemli-e a szerelmemet. Persze dönts te, hiszen ha neked a párod fontosabb, az is érthető :) Mi nem vagyunk a helyedben, mérlegelj és próbáld meg meggyőzni, hátha...
2010. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Szerinte ilyen édes kutyával könnyen bele lehet pasizni. (Őt is a kutya révén ismertem meg 1,5 éve)
2010. júl. 19. 13:04
 23/30 anonim válasza:
Figyi! Én és a párom nem vagyunk féltékenyek egymásra. Pedig én eléggé pasizók csaj vagyok, de őt nem csalnám meg soha, mert szeretem. Ha a fazon hívott meg (elolvastam az előző hozzászólásaidat), a béke érdekében mondd meg neki, hogy elmész, de nem vele és nem akarsz vele beszélni. Mellesleg, ha téged valóban szeret, nem indul ki az előző csajából, aki lelépett ezzel a férfivel. Csúnya dolog, hogy nem hagyja, hogy jól érezd magadat. Ha anyuddal nem is akarsz elmenni, megértem, de a párodat nem igazán, sajnálom! Az előző komment voltam.
2010. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Így viszont nem mennék el. A lényeg tehát, hogy van egy pasi, aki a párodtól elcsábította a korábbi barátnőjét és most téged is elhívott erre a kutyás találkozóra, ahova a párod nem tud veled menni. Én 100%, hogy kihagynám, mivel ebből oltári nagy vita lesz. Jelen esetben ugyanis jogosan féltékeny a párod. Az egyik barátnőjét már elvette ez a pasas és most téged is hívogat. Te fordított helyzetben, hogy reagálnál?
2010. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem vele mennék, hiszen egy arborétumban (érdekes módon elvileg oda nem lehet kutyákat vinni...) lesz a találkozó. Megmondják hánykor kezdődik, és mindenki akkor megy amikor tud.
2010. júl. 19. 13:10
 26/30 anonim válasza:
Megint az előző vagyok, csak elfelejtettem leírni, hogy tudom, én vagyok valószínűleg más, de engem soha egy pasim sem gátolhatott abban, hogy elmenjek oda, ahová szeretnék és én sem mondtam meg nekik, hogy mit tehetnek és mit nem. Ha meg akarod csalni azzal a férfifel (tudom, hogy nem akarod), megteheted ezt a kutyatalálkozó nélkül is, nem igaz? Ha ezt elmondod neki, talán máshogy látja a dolgokat és hinni fog neked, hiszen tudja, hogy eddig hű voltál hozzá. 18 éves vagy, érezd már jól magad :)
2010. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Picit több vagyok, mint 18! :)))


Fordított esetben én sem örülnék ha elmenne nélkülem, vagy megpróbálnám elkísérni.

2010. júl. 19. 13:22
 28/30 anonim ***** válasza:
Na látod? Szerintem ez a hosszútávú kapcsolatok egyik titka, hogy nem teszel meg olyat a másikkal, ami fordított helyzetben neked is rosszul esne. A második 13:09-es voltam.
2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az illető Elhódított a barátnőjét anno ,ha viszont azt a barátnőt ellehetett hódítani,más x y -on ugyan ugy elhódítja tőle,aki szerlmes boldog,az nem csábul el.Lehet féltékeny h te is elcsábulsz,tehát nem bízik benned.
2010. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Megkért,hogy ne menj.Én nem mennék el a helyedben,főleg ha tudod előre,hogy vita lenne belőle.
2010. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!