Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a találkozóra vagy sem?

Elmennél a találkozóra vagy sem?

Figyelt kérdés

Lesz a hétvégén egy kutya-találkozó. (Nem írok fajtát, de itt csak egy bizonyos fajtájú kutyák lesznek) Szóval, engem is meghívtak. Viszont ott lesz egy olyan férfi is, akit a párom nagyon utál. Pár éve volt valami vitájuk, valami nő-ügy miatt. Megkért, hogy ne menjek el, mert rosszul esne neki. Viszont szeretnék elmenni, mert soha nem voltam még ilyenen, és nem pasizni megyek oda, hanem a többi kutya-gazdival tapasztalatot cserélni. És a kutyámnak is szüksége lenne hogy közösségbe mehessen.

Ti elmennétek (vállalva hogy ebből nagy vita lesz) vagy sem? Kb 5 vagy 6 éve volt ilyen találkozó, akkor nem mehettem el mert nem volt kutyám.

Szeretnék ott lenni, de nem ér annyit az egész, hogy összevesszünk.


2010. júl. 19. 12:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedbe elmennék, mert elvileg nem a pasival mész társalogni ... beszéld meg a pároddal, esetleg kísérjen el ő is
2010. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Ha nem ér annyit az egész, akkor ne menj el.


Ha jól értem a nő-ügy az te voltál, így valahol érthető hogy a párod nem akarja ezt bolygatni. De te tudod.

2010. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

100% h.elmennék!!!

ha ennyire nem bízik benned a párod akkor minek vagytok együtt????

2010. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem nem!! Nem kell hogy vita legyen,legyetek boldogok enélkül.
2010. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
menj a pároddal, mégha nem is "kutyabolond"...
2010. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele rendesen, hisz te nem azért akarsz menni!

Oké, hogy párkapcsolat és figyeljünk a másikra, de azért ne tiltsunk meg egymásnak dolgokat!

2010. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, és elmondanám neki, hogy engem nem érdekel ki lesz ott, a a kutyák miatt megyek, és ez nekem fontos. Az, hogy ő utálja, az ő dolga, én sem fogok vele barátkozni, de elmegyek.
2010. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy elmész nem kell a másik pasival még beszélni sem. menjen a párod is veled, a másik pasival meg ne törődjetek. most azért nem mentek egy programra mert ő is ott van ??? elég gyerekes hozzáállás.
2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mi jön,ne menj ki a házból cicám!Mert az utcán is bármikor összefuthatsz azzal akit ő utál.Amúgy ha ennyire nincs bizalma irántad akkor régen rossz.
2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem én voltam az a nő-ügy.

Ő hétvégén nem ér rá. Anyukám szeretne eljönni, mert ő is kutya-bolond.

2010. júl. 19. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!