Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a találkozóra vagy sem?

Elmennél a találkozóra vagy sem?

Figyelt kérdés

Lesz a hétvégén egy kutya-találkozó. (Nem írok fajtát, de itt csak egy bizonyos fajtájú kutyák lesznek) Szóval, engem is meghívtak. Viszont ott lesz egy olyan férfi is, akit a párom nagyon utál. Pár éve volt valami vitájuk, valami nő-ügy miatt. Megkért, hogy ne menjek el, mert rosszul esne neki. Viszont szeretnék elmenni, mert soha nem voltam még ilyenen, és nem pasizni megyek oda, hanem a többi kutya-gazdival tapasztalatot cserélni. És a kutyámnak is szüksége lenne hogy közösségbe mehessen.

Ti elmennétek (vállalva hogy ebből nagy vita lesz) vagy sem? Kb 5 vagy 6 éve volt ilyen találkozó, akkor nem mehettem el mert nem volt kutyám.

Szeretnék ott lenni, de nem ér annyit az egész, hogy összevesszünk.


2010. júl. 19. 12:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
És ha ő utál valakit akkor azt neked is utálni kell,még akkor is ha nem utálnád ,érdekes.A bizalom nélkül nincs kapcsolt,de a fő baj,hogy te hagyod magad irányítani befolyásolni,ne lepődj meg majd ha a sarki közértbe akarsz lemenni ahhoz is engedélyt kell majd kérned.
2010. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem hagyom magam irányítani. Csak vannak dolgok, amiben engedek. Nem akarok vele vitázni.
2010. júl. 19. 12:37
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ő kettőjük közt lejátszódott, tőled teljesen független konfliktushoz neked és a programválasztásodnak semmi köze! Mégha azzal a aplival kéne menni, megérteném a párodat, de hogy "optt lesz"... Ki nem tojja le? Akkor ő üljön otthon, te meg menj el anyukáddal és a kutyáddal, lehet, hogy látni se fogod azt a fazont, vagy ő fel sem ismer, esteleg te se őt... Amúgy meg abból se lenne semmi, ha a párod is menne, minek úgy csinálni, mint a sértett óvodások? "Lacika elvette a kisautóm, úgyhogy nem ülök mellé az uzsonnánál"- röhej! Ne engedd, hogy a te szórakozásod elrontsa ezzel a barom hozzááállással. Nyugodtan menj el, az egész független tőled, a páropd penészedjen otthon a volt nőügyei árnyékában, ha neki az jólesik, de ne húzza rád a múltbéli gondjait. Mondjuk ennyit magától is tudhatna...
2010. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, és hasonló esetben (ha a párod helyébe lennék) meg se próbálnálak lebeszélni.
2010. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ismerem az illetőt (pont egy ilyen kutyás oldalon futottunk össze), ő hívott meg erre a találkozóra. Kb. 20-30 kutya lesz plusz a gazdáik.
2010. júl. 19. 12:44
 16/30 anonim ***** válasza:
anyukád nem elég "biztosíték" neki?
2010. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem baj baj ha néha engedsz,de ha folyton te engedsz tehát kompromisszumot kötsz mindig inkább mint ,hogy vita legyen,mert igy kényelmes,oké megérthető, csak hosszútávon a túl sok engedés az egyik fél részéről ugyis vitát fog szülni.Egy kapcsolatban két ember játszik.
2010. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Nem csak én engedek, de ebben a dologban úgy érzem, nem kéne engednem.

Anyu nem biztos hogy jön, kicsit cikinek érezném, hogy régesrég elmúltam 18, és anyukám kisérget!

2010. júl. 19. 12:51
 19/30 anonim ***** válasza:

Fordított esetben ő elmenne?

Egyébként nekem az is fura, hogy nem miattad volt az a "nő-ügy", így nem értem miért rágódik még mindig ezen.. Ha te lettél volna az "áldozat", tökéletesen megérteném, de így.. Menj el, ha szerinte ennyit nem érdemelsz meg, akkor bizony nagyon önző.

2010. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi volt, hogy elhódította a bnőjét.
2010. júl. 19. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!