Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak így 3 év után? :S

Mit csináljak így 3 év után? :S

Figyelt kérdés

16 évesen lettem terhes, ikreim születtek, de egyedül neveltem őket, mert nem akartam hogy az apjuk velem legyen.

a szüleim mindenben támogattak, eljártak velem orvoshoz, elvitték néha a kicsiket magukhoz ha nem értem rá, vagy suliba kellett mennem, de mindezek ellenére nagyon haragudtak. most 19 vagyok, de még mindíg haragszanak és alig szólnak hozzám. úgy viselkednek velem szinte mint az idegenek. :S hogy tudnék ezen változtatni? vagy mit csináljak hogy ne legyenek dühösek?


2010. júl. 18. 19:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti. Nem veled szerettem volna vitába keveredni. Nem értem, miért reagálsz ilyan aggresszívan amiért nem hódolok be neked, de sértegetéssel biztos nem fogsz jobban meggyőzni. Egy netes fórumon a lehető leggyerekesebb dolog ilyen kirohanásokat rendezni.
2010. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem is érdemes itt vitába szállni,meg amúgy is csak megfelelő szellemi partnerrel érdemes.Te a hsz-id alapján még nagyon fiatalka lehetsz,ha nem akkor nagyobb a baj,de az nem biztos,hogy kezelhető.
2010. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!