Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak így 3 év után? :S

Mit csináljak így 3 év után? :S

Figyelt kérdés

16 évesen lettem terhes, ikreim születtek, de egyedül neveltem őket, mert nem akartam hogy az apjuk velem legyen.

a szüleim mindenben támogattak, eljártak velem orvoshoz, elvitték néha a kicsiket magukhoz ha nem értem rá, vagy suliba kellett mennem, de mindezek ellenére nagyon haragudtak. most 19 vagyok, de még mindíg haragszanak és alig szólnak hozzám. úgy viselkednek velem szinte mint az idegenek. :S hogy tudnék ezen változtatni? vagy mit csináljak hogy ne legyenek dühösek?


2010. júl. 18. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
En 30 evesen vallaltam egyedul a gyereket es ugyanugy reagalnak ra, szoval gondolom nemcsak a korod miatt haragszanak.Szerintuk jobb egy rossz kapcsolat, mint egyedul?Ha latjak, hogy ugyes vagy es boldogulsz es talan tarsad is lesz, talan megenyhulnek.Legy turelmes veluk es szeresd oket, nelkuluk nem ment volna, ugye?En tudnam oket ertekelni, mert sajnos nem voltak es nincsennek mellettem.Sok sikert es bator vagy.
2010. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Most már visszacsinálni nem tudod, ami megtörtént megtörtént..

Azért ilyenek, mert nagyon fiatalon szültél(gondolom én)

Mert ők azt szerették volna, ha legyen hova születnie a gyerek(eknek).

És még pluszban ez, hogy apa nélkül nőnek fel a gyerekek.

Az idő majd mindet megold, de ezt nekik is nehéz megemészteni.

2010. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nélkülük nem lettem volna képes ilyesmire hogy megszüljem a babákat. ők adtak lelki támaszt, és segítettek mindenben, mert én nagyon nem voltam tisztában a dolgokkal. anyukám eljárt velem kismama órákra, apukám elvitt orvoshoz. nagyon sokat segítettek és segítenek most is, és értékelem... csak hát... néha jó lenne mindent elmondani anyukámnak. néha rákérdeznének hogy milyen napom volt...
2010. júl. 18. 19:28
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
húha, ez nem egyszerű, el tudom képzelni, milyen rossz lehet ez neked, pláne a gyerekekkel meg minden... ha 3 éve kitartanak, akkor gyors változásra ne számíts, de azt például nem írtad, hogy megbeszéltétek-e már ezt, vagy csak úgy lóg a levegőben? Én mindenképpen megpróbálnám megkérdezni tőlük, hogy mivel tudnám elérni, hogy újra olyan legyen a kapcsolatunk, mint régen, és hogy miért akarják, hogy mostantól hideg legyen a viszonyunk. 3 év nagyon hosszú idő, mostmár elég kellene hogy legyen. Nem értem miért büntetnek így. Ülj le velük beszélgetni, hátha kiderül. Lehet, hogy pszichológushoz is el kellene mennetek, aki talán jobban átlátja a helyzetet, és segít oldani a konfliktust.
2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Megérdemled. Biztos jobb jövőt szántak a gyereküknek.
2010. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ígyis elérem azt amit akartam... ügyvédnek tanulok. a gyerekek mellett néha nagyon nehéz tanulni, de megoldom. velük is foglalkozom. szóval lehet hogy nem vagyok a legjobb anya, de szeretem a gyerekeimet, és próbálok nekik mindent biztosítani.

és köszönöm szépen az eddigi tanácsokat

2010. júl. 18. 19:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértem a szüleidet,hogy nem ilyen jövőt képzeltek el neked.Még mindig szinte gyerek vagy,és már 2 gyerkőc anyukája.Nagyon rendes dolog tőlük a sok támogatás segítség amit kaptok.De gondolj bele miért ilyenek.Talán mert tudnak felelősen gondolkozni,és tudják ez a helyzet nem a legideálisabb sem neked sem a gyerekeknek.Oké,hogy elvagytok elboldogultok az Ő segítségükkel,de ennek nem így kellene lennie,és nem a Te korodban.Neked még élned szórakoznod tanulnod kellene,tervezgetned a jövődet fiúzni,így lenne normális.A gyerek pedig nagy felelősség,és a szülők,anya és apa felelőssége kellene legyen.Az Ő dolguk megteremteni az otthontól kezdve minden körülményt a gyerekeknek,és nem a nagyszüleiké.Nagyon rendesek és szerethetnek benneteket,ha ekkora áldozatra képesek értetek,becsüld meg ezt,de ne várd,hogy helyeseljék a helyzetedet.Beszélgessetek sokat,még van esélyetek a gyerekekkel szebb jövőre teljes családra.Remélhetőleg találsz majd egy rendes felelősségteljes férfit aki elfogad a gyerekeiddel együtt,és boldogok lehettek.

Mert sokáig nem jó egyedül gyerekekkel hidd el.

2010. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lehet az a baj hogy sok gondot akasztottál a nyakukba mikor már épp szabadultak volna tőled is.
2010. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

hogy lehetnek egyesek ilyen parasztok? (mint pl. utolsó)

Én becsülöm, hogy vállaltad a kicsiket, mert bár nekem édesanyám mondta anno, hogyha 16 évesen teherbe esem akkor segít felnevelni, én akkor mégis abortusz mellett döntöttem volna, de azért mert hiú p*csa vagyok és fontosabb volt a kinézetem, a bulik meg az ivászat, amit én tudtam is magamról. Nna a lényeg, hogy szerintem valahogy keríts alkalmat egy nagy beszélgetésre, mondd el, hogy mi az ami bánt, úgyis mondanak rá valamit! Próbáld meg, nem veszíthetsz csak nyerhetsz vele! Sok sikert és nagyon felnézek rád!:)

22/L 32 hetes:)

2010. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok paraszt csak engem érdekelnek a szüleim, hogy nekik esetleg keveserves munka, idő lenne az hogy én felelőtlenül széttettem a lábam... És féltem őket hogy ne legyen nekik rosszabb miattam. De úgy látszik csak engem érdekel ez a rész, másoknak természetes hogy nagyi eltart ha beledöglik is...
2010. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!