Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi után ki keresse a...

Randi után ki keresse a másikat? 49/N

Figyelt kérdés

Hétvégén együtt ebédeltem egy kedves úriemberrel, és megbeszéltük, hogy következő(azaz mostani) hétvégén megint találkozunk. Egész nap együtt voltunk, jól éreztük magunkat(legalábbis én így érzem). Amikor indulni akartam már, többször ő marasztalt. Azzal búcsúztunk el, hogy akkor jövő hétvégén. Hét közepén azt mondta megbeszéljük. Azóta nem keresett. Szerintetek? Én nem akarom felhívni.


Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 3. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
87%
várd meg még ő keres
2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
A "torveny" szerint neki kellene. De, ebben a korban, es most nem tiszteletlenul irom, barki is lephet. Tortenhetett akarmi. Lehet hogy elhagyta telefonszamod, vagy barmi. Ha esetleg visszautasit, vagy "nagyon el van foglalva", legalabb tudod hol allsz. Mondd mar, atestunk mi mar sokkal rosszabbon is.
2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én nem keresném, ha szeretne Veled találkozni akkor hívni fog.


44/nő

2011. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
értem én,hogy azt írjátok szegény kérdezőnek,hogy ő ne híja a pasit,de hát nézzetek a naptárra,már csütörtök du van ,kellene tudnia ,hogy lesz e hétvégén randi vagy sem,mert pl akkor még időpontot is kell kérnie mondjuk a fodrászától is,szóval nincs itt mire várni.....lépni kéne
2011. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2-kal értek egyet! Arra is kell gondolni, hogy esetleg elhagyta a telefonszámodat (véletlenül kitörölte a telefonjából). És lehet, hogy bajban van, hogy nem tud megkeresni, pedig szeretné. Nyilván ha nem akar mégsem randizni, akkor azt valahogyan jelezni fogja feléd, ebben az esetben el kell felejteni, de szerintem ennyit egy nő is megtehet. Mondjuk várj még holnapig, ha addig nem hív, akkor keresd.
2011. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Régimódi vagyok,nem hívogatnék pasit egy randi után.Ha nem kíváncsi rám,így járt.
2011. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen am, de ha no nem keresi, (es barmi tortenhetett a telefonszammal vagy pasival) akkor a no is "ugy jart".
2011. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtöknek igaza van :)! Nem tudom eldönteni most, hogy valami történt-e vagy csak nem akar találkozni. Hol így gondolom, hogy úgy. Mindenesetre ha nem akar is jobb lenne tudni és kész. Semmi jelét nem mutatta, hogy nem akarna találkozni, az ő javaslata volt a következő találkozás is, és én erre modntam, hogy akkor majd beszéljük meg. Arról nem volt szó, hogy ki hív kit, annyit mondott, hogy nyugodtan hívhatom én is.

Köszönöm nagyon a válaszokat! Továbbra is várom az építő jellegű hozzászólásokat. :)

2011. nov. 3. 14:41
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

nehéz kérdés... én még huszonéves vagyok, alapvetően elvárom, hogy a srác keressen, ha akar valamit, én csak akkor fogom hívogatni, ha már komolyabb a dolog.

ha meg nem hív fel, akkor így járt, majd lesz következő versenyző.


a te korodban már kicsit másképp állnak a dolgok, ennyi idősen nem szabad futni hagyni egy jónak ígérkező lehetőséget. szerintem egy próbát megér, hívd fel, legalább megtudod, h hányadán álltok.

mondjuk elég komolytalannak hat, ha egy 50 körüli hapsi nem tartja be az ígéretét. mindenesetre ne hagyd annyiban!

2011. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

FromOz!


Szerintem kb. 1% esélye van, hogy valami történt a pasival, és nem gyerek, hogy elveszítse a telefonszámot!...de ha mégis, akkor nem hiszem, hogy egy 49 éves nőnek egy "gyerekre" van szüksége maga mellé.

2011. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!