Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi után ki keresse a...

Randi után ki keresse a másikat? 49/N

Figyelt kérdés

Hétvégén együtt ebédeltem egy kedves úriemberrel, és megbeszéltük, hogy következő(azaz mostani) hétvégén megint találkozunk. Egész nap együtt voltunk, jól éreztük magunkat(legalábbis én így érzem). Amikor indulni akartam már, többször ő marasztalt. Azzal búcsúztunk el, hogy akkor jövő hétvégén. Hét közepén azt mondta megbeszéljük. Azóta nem keresett. Szerintetek? Én nem akarom felhívni.


Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 3. 14:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Én nem hívnám fel hétvégéig.

Ő is csak férfiből van, ha megvan neki a telefonszámod és nincs egyéb gond és ennek ellenére felhívod, azt fogja gondolni, hogy nem kell kepesztenie érted... Szerintem nem kell részleteznem, elég idős vagy már hozzá, hogy értsd, mire gondolok :)

Én kibírnám a helyedben és ha vasárnap sem hív, akkor írnék egy sms-t, hogy "Remélem minden rendben." - ha akar, akkor válaszol rá, ha nem, akkor pedig egyértelmű.

2011. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Nos, szerintem hívd fel holnap, és ha akar, majd kimagyarázza, hogy addig miért nem keresett. Viszont én még a páromnak is megjegyzem, ha egy nappal találka előtt szól, hogy legközelebb fixáljuk le hamarabb, mert mi van, ha nem érek rá akkor, amikor ő magában elképzeli (és már volt erre példa). Tudom, megbeszéltétek, hogy hétvége, de ha azt is megbeszéltétek, hogy majd megbeszélitek (és mégse beszéltétek meg), az már idegesítő tud lenni, főleg az elején. Én még azt is eljátszanám, hogy nem érnék rá a hétvégén, mert mondjuk a barátnőimmel találkozom, így ha tényleg érdekled, nem fog eltűnni, és legközelebb hamarabb meglesz a várt időpont. 28/N
2011. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Alexandra nem is mondott rosszat! Ha csak vasárnap írsz sms-t azzal, hogy reméled minden rendben, rögtön kiderül a turpisság, ugyanakkor Te sem tűnsz számára nyomulósnak. Teljesen jó ötlet! Ha az van, hogy kitörölte véletlenül a telefonszámod, akkor visszaír vagy visszahív és megbeszélhettek következő hétre egy randit, ha pedig válaszra sem méltat, akkor annyi volt.
2011. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan erről van szó :)
2011. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Alexandra teoriaja nem rossz, egy fiatal lanynak. De egy meglett no eloszor is ne sms-en probaljon kerdesre tenni valakit, mert nem fogjak komolyan venni.

Egy meglett no ne cinikuskodjon vasarnap este, mikor randi a hetvegere lett megbeszelve.

Egy meglett no elvarja hogy adott ferfi szavat allja, ha nem, akkor tudni akarja hogy miert nem. Itt a ferfi tudathatja vele, add neki a no eselyt, csutortokon.

Egy meglett no, amin a sziven a szajan, kulturaltan.

Egy meglett no akkor holgy ha nem alkamaz gyerekes jatekokat.

2011. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

Én világ életemben édesanyámtól kértem tanácsot férfiak ügyében. Tőle "tanultam" ezeket, Ő egyébként 53 éves. Ő sem cselekedne másképp.

Én boldog házasságban élek, ő pedig egy válás után talált újra párra az interneten.


Sokszor mondják azt a fiatal lányok, (beleértve 10 évvel ezelőtt magamat is), amikor édesanyám tanácsolt valamit, hogy "nem anya nem, ezek a fiúk már mások, máshogy működnek a dolgok."


És bizony rá kellett jönnöm, hogy nem, nem működnek másként a dolgok. A férfi, férfi marad, a nő pedig nő.

Ez kortól független.

2011. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)!


Én is úgy gondolom, hogy jó a sms, csak nem ebben a korban. Nyilvánvaló annyira nem kuka, hogy ne jönne rá, hogy mi merre... Amúgy nem a telefonszámomat nem veszthette el szerintem, ha esetleg mégis, akkor is lenne más módja, hogy keressen. Én is, mint minden nő ebben a korban tisztán szeretnék látni.

2011. nov. 3. 15:49
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csinálj magadnak hétvégére programot!Így ha ő késve elhív,akkor közölheted vele,hogy már van más programod.Ekkor ő reagál valamit.Ha teper kicsit,akkor mondhatod,hogy szakítsz ő rá is a programod előtt vagy után időt.Vagy pedig mondod,hogy sajnos későn szólt már,és lett más programod,így beszéljetek meg jövő hétre valamit!

Szóval ne keresd te őt,majd ő keres.A lényeg,hogy hétvégén csinálj vmit :)

2011. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Két dolog van:

Még hív péntekig

Vagy nem akar igazán veled találkozni!


Ha egy ffi akar egy nőt, megadja a módját, hogy elérje!


26L

2011. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?:)
2011. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!