Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi után ki keresse a...

Randi után ki keresse a másikat? 49/N

Figyelt kérdés

Hétvégén együtt ebédeltem egy kedves úriemberrel, és megbeszéltük, hogy következő(azaz mostani) hétvégén megint találkozunk. Egész nap együtt voltunk, jól éreztük magunkat(legalábbis én így érzem). Amikor indulni akartam már, többször ő marasztalt. Azzal búcsúztunk el, hogy akkor jövő hétvégén. Hét közepén azt mondta megbeszéljük. Azóta nem keresett. Szerintetek? Én nem akarom felhívni.


Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 3. 14:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem hívott. Volt időm gondolkodni, és ahogy visszaemlékszem rá, lehetséges, hogy ő várta volna a kezdeményezést. De egy 60hoz közeledő pasiról van szó, nehogy már én kezdeményezzek. Szóval nem hívtam fel, szerintetek rosszul tettem?
2011. nov. 5. 09:26
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted.
2011. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igaz, én fiatal lányka vagyok, de szerintem, ha kölcsönösen érdeklődik egymás iránt 2 ember, akkor egy keresés belefér. Mármint, hogy ha a hét közepén hívta az úr a hölgyet akkor, ő meg simán hívhatta volna az urat legközelebb, amikor tisztázni akarta volna a dolgot. Persze lehet rosszul gondolom. Attól is függ, ki milyen személyiségű. Lehet a férfi is ugyan így morfondírozott, és arra jutott, hogy legutóbb ő kereste, most keresse a nő.

Nekem ez is eszembe jutott, de amúgy meg egyet értek azzal, hogy ha valaki akar valamit(kit) akkor tesz érte. (Amióta ismerem a párom azóta biztos vagyok ebben, amikor írt nekem a neten én rá 2 hétre válaszoltam és ő várta :))Nem egyszerű ez az ismerkedősdi. :)

23N

2011. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, tekintve, hogy - függetlenül attól, hogy ez igazságos-e vagy nem - a szokások a férfi kezébe adják a kezdeményezést, a kapcsolat elején alapvetően a férfinak kell keresnie a nőt, akár 16, akár 30, akár 50 évesekről van szó. Ha már beáll a kapcsolat, azaz már nem kell idegeskedni, hogy lesz-e valami,mert van - akkor átállhatnak a felváltva keresésre.


Ugyanakkor a folytatás meghiúsulásának lehet 500 másik oka azon kívül, hogy a nő nem szimpatikus a férfinak. Nagyon is lehet az, csak épp a sok csalódás miatt rátört a depi meg az önbizalomhiány, vagy egyéb hülye oka van, és olyankor adhat egy lökést a dolognak, ha elakadás esetén a nő is keresi. Mi (huszonéves pár) így voltunk,és két év elteltével nem bánom. Ha akkor nem megyek utána és nem kérdezek rá,hogy most meg mi a gondja velem (egyáltalán,velem van-e a gondja), hanem annyiban hagyom, nem lennénk most együtt.


Szóval ha tetszett a férfi, én lehet, hogy megpróbálnám tisztázni a dolgot. Úgyis le fog jönni, ha tényleg az van, hogy nem érdekled.

2011. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!