Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel még most is...

Miért érdekel még most is ennyi év után hogy mi van vele?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem még 16 éves koromban bemutatott egy srácnak. Teljesen oda lettem érte, sokáig álmodoztam róla. Ő megmondta hogy nem tetszem neki, csúnyának is nevezett (lehet tényleg az voltam kamaszként) nem lett semmi közöttünk. Kb 2-3 évig nem is jutott eszembe, de valamelyik nap megnéztem őt facen, és azóta minden nap többször is megnézem. Nem érdekel már mint pasi, most már nem kellene, de mégis az jut eszembe, hogy "Na ha holnap összefutnánk, lehet meglepődne hogy már nem vagyok az a 'csúnya' lány". Meg érdekel hogy mi van vele. Ez ilyen sértődöttség, és dacosság, vagy megint oda lettem érte?


21/L


2011. nov. 3. 22:48
 1/3 anonim válasza:
8%
Csak sértődöttség, de ne nézegess facen, mert már van barátnőm és szeretem. (Problem?)
2011. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy érte oda már. Az ember egyszerűen csak szeret 'bizonyítani' azoknak, akik valaha is leszólták, hogy nincs igazuk. Néha-néha én is megnézegetek srácokat face-n, akikért anno odavoltam, de nem kellettem nekik, csak úgy kíváncsiságból, minden komolyabb szándék nélkül. Szóval ne aggódj:)
2011. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajjaj, ez előfordul :)

12 éves voltam, amikor hulla szerelmes voltam az egyik srácba, aki akkor már 22-23 lehetett. Értelemszerűen ő észre se vett, de nagyon megfogadtam akkor, hogy "majd ha nagyobb leszek, sírhat utánam és ő fog könyörögni értem".

15 éve elteltével rátaláltam FB-on, nosztalgiából megnéztem mi van most vele.

Elmosolyodtam magamban, hogy szegény egy tapodtat se lépett előre a 15 év alatt.

Már férjem van és semmi pénzért nem cserélném le másra. Egyébként ő is mutatott már ezer éves "nagy szerelmet" és mosolygott, hogy mi a fene érdekelhette akkoriban rajta.


Ez kicsit visszatekintés is és annak a felmérése, hogy bizonyos életszakaszok elmúlásával mekkorát tud változni az ember. Szerintem semmi rossz nincs ebben.


Sőőőt, most jut eszembe, anyám 68 (!!) évesen néhány hónapja izgatottan rángatta a kabáton ujját, amikor a szülővárosában sétáltunk, hogy nézzem meg azt az öregurat az út túloldalán, amikor 25 évesek voltak, ő mennyire bele volt esve, de a srác/öregúr rá se hederített.

Pedig ő is boldog házasságban él apámmal már 35 éve, és kétlem, hogy 40 év távlatából (azóta nem is találkoztak) hiányozna neki az a "Pisti", akit jól megnéztünk az út túloldaláról :))

2011. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!