Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud már egy 4 hós baba?...

Miket tud már egy 4 hós baba? Ennyi idős lesz az esküvőnkön, érdekel hogy mire számítsak

Figyelt kérdés
Mennyit fog majd fel vajon az egészből? Mennyit van ébren egy ennyi idős baba? Le lehet kötni a figyelmét már valami csörgő-színes játékkal? Élvezheti a nyüzsit? És úgy általában, miket tud egy 4 hós baba?
2009. máj. 16. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egy 4 hós babát nem kéne elvinni az esküvőre ha nagy esküvőről beszálünk akkor meg pláne. Ő még semmit nem fog fel ebből sokat alszanak még ilyenkor is és a nagy felfordulásba nem fog tudni emiatt nyűgös lesz és sírni fog.

Én esküvőn voltam a múlt héten de nem vittem magammal mert nem neki való.

Egyébként a színes csörgők, játékok már érdeklik egy darabig.

2009. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én saját tapasztalatot tudok leírni. Sógórnőméknek 4 hónapos volt a baba mikor volt a mi esküvőnk és elhozták. És hát igen rosszul viselte, végig sírta az egészet, pedig nem volt nagy esküvőnk.
2009. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk elég nyugis a fiunk, de azért nagyon napirend függő. Nekünk csak polgári esküvőnk volt utána kajálással ilyesmivel. A szertartás alatt is a kezünkben volt, másnál sírt nálunk aranyosan nézelődött úgyhogy apjukommal még a gyűrűt is úgy húztuk fel hogy hol ő tartotta a babát hol én:)

Hát én csak azt tudom mondani, hogy én a vacsorán kb. koccintottam és onnantól részletekben ettem meg a kajámat, félre kellett vonuljak szoptatni majd egy két óra múlva türelme végére ért a fiam és vihettem haza lefektetni.

Férjem bulizott egyet a násznéppel én meg otthon altattam:)

De így alakult, nem bánom, csakhát nem igazán neki való.

Mondjuk amelyik babát rá lehet bízni rokonra vagy ilyesmi nnál lehet hogy ez simábban megy,de nálunk nem volt ilyen, plusz szoptatni ugye senki se tudta helyettem.

2009. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, elmondanád hogyan hagyjam otthon amikor a saját esküvőm lesz?? Ráadásul egyben keresztelő is lesz (ami a szertartásban max plusz 15 perc), szóval a saját keresztelőjén illene megjelennie. Amúgy nem lesz nagy esküvő, 25 fő, egy kis vendéglőben.
2009. máj. 16. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy a saját esküvőd lesz de gondoltam hátha van valaki akire rá tudod bízni és nincs a meghívottak között. Ne haragudj, hogy nem olyan választ írtam/írtunk amilyet vártál. Azt meg csak most írtad, hogy keresztelő is lesz. Bár azután is még hazaviheti valaki.

Én fejtem le 2 adag tejcsit így 6 órára szabad voltam utána egyszer hazaszaladtam etetni utána meg már mivel este volt elaludt és akkor már csak éjjel 1 körül ébred tehát addigra vége volt az "én" bulimnak. Sok boldogságot és jó szórakozást a lagzira!

1. voltam

2009. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!