Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nagyon érdekel amanikűr,...

Nagyon érdekel amanikűr, műkörömépítés. Hobbiszinten majd később foglalkozni is szeretnék vele. Ennyi idősen lehet valahol tanulni? Vagy hogy lehetne gyakorolni? 15éves lány

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon lakhelyed szerint tudsz érdeklődni, hogy van-e képzés:

[link]


Általában a 8. általános elég hozzá induláskor, de vannak helyek, ahol a vizsgát csak 18. életévét betöltött személy teheti le.

2010. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem is érdekelt,utána is jártam,és azokat a válaszokat kaptam,hogy csak a 18 betöltésével lehet...
2010. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
www.vallalkozosuli.hu - én itt tanultam 42 évesen, de volt egy csoporttársam aki még csak akkor töltötte a 18-at..kérdezd meg!
2011. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!