Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt mondja, hogy aki...

Barátom azt mondja, hogy aki kövér az igen is tehet róla. Igaz ez? Szerintem nem mindenki tehet róla, mert ez lehet genetika is, hormonháztartás felborulása, stb.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű: aki betegség miatt kövér,az nem tehet róla, örülni kell,hogy mi nem vagyunk olyanok. (azt nem tudom,hogy az orvos tud-e nekik segíteni valamilyen hormonnal, vagy bármivel) aki meg azért kövér,mert sokat eszik,és nem mozog (vagy mozog,de annyit eszik,hogy így is kövér), az meg igenis tehet róla,és ha zavarja,le tudna fogyni. szerintem ebből a változatból sokkal több van, csak nagy részük szereti azt mondani,hogy beteg, vagy nehéz a csontozata. (ilyen is létezik,és a vastagabb csontúak ált. hízásra is hajlamosabbak,de ez nem azt jelenti,hogy odafigyeléssel ne tarthatnák a súlyukat)
2010. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Ismerösöm is NAGYON kövér, de Ő DIREKT beszól egy másik ismerösömnek, aki annyira nem az, 10-15 kiló felesleg van rajta, és Ő tenni akar ellene. De, folyton megszólja, hogy mennyi eszel mrá megint...stb. Szóval Ő direkt így érzi magát vékonynakm hogy leszól egy másik embert, aki rááadásul nem is nagyon az...
2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ja, és sok embert ismerek aki tényleg kövér, de viccet csinál belőle... Szóval mindig röhögünk, hogy nagy a hasa, meg mondja, hogy szeretem a husti...stb. Na, ezek jófej emberek, és nincs bajuk azzal, ahogy kinéznek. És biztos boldogabbak kövéren, mintha ezen izgulnának...
2010. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Igaza van.Nekem is van hormonzavaros barátnőm,az elején meghízott,majd sportolni kezdett,és már a régi alakja van.Én is dagadt voltam,fogyogatok,szóval tehetünk róla.
2010. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!