Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Danabol kúra után tribulus...

The viper kérdése:

A Danabol kúra után tribulus maximus vagy a tribulus terrestris lehet szedni h vissza álljon a hormonháztartás és a tesztoszteron termelés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet:D:D:D:D És utána majd kihúzod a biliből a kezed...
2011. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, de a hormonháztartás nem fog visszaállni. Szuri után ne próbálj meg fitnesspontban vásárolt cuccal levezetni.
2011. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEm elég egyáltalán,na ilyenkor mondom,hogy minek cuccol akinek fingja nincs róla,levezetni HCG-vel,hogy vissza álljon a hormon szinted.

Amúgy a Danabolt felejtsd el,szemes fos,kinyírja a májat és több vizet hozz,mint izmokat.

2011. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja ez lemaradt,nem tudom,hogy a kajád rendben van-e de ha nem akkor előbb tanulj meg enni,edzeni,és pihenni
2011. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
proviron vagy nolvadex ez is jó h helyre álljon a hormon szintem?
2011. febr. 13. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom hogy a ki találta ki azt a f*szságot hogy a danabol vizet hoz.Ez kajálás kérdése.Le kell csökkenteni a nátriumot,elnyomni az ösztrogént és nem fog vizet hozni.Danabol után nem kell HCG.Azt heti 500mg tesztó után kell.


Danabol után Clomid vagy nolvadex.Esetleg mindkettő ha nagyon lepadlózol tőle(bár akkor nem kell szteroidot szedn i).

2011. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!