Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt mondja, hogy aki...

Barátom azt mondja, hogy aki kövér az igen is tehet róla. Igaz ez? Szerintem nem mindenki tehet róla, mert ez lehet genetika is, hormonháztartás felborulása, stb.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%

95%-a tehet róla. Nem kellene annyit zabálni.

Vannak betegségek és szteroidkúrák stb...amitől hízni lehet. De ez elenyésző.


Sok a tápanyag. csipsz, kóla, zsíros lángos, csoki, stb.

2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Tehát azt vallja, hogy aki akar az le tud fogyni. Én pedig azt mondom, hogy ez nem igaz, nem mindenki tud lefogyni, hiába fogyózik.
2010. júl. 15. 13:55
 3/44 anonim válasza:
42%
Igaza van barátodnak.
2010. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%
az elsőnek igaza van. a legtöbb valóban tehet róla. csak sokan szeretnek a genetika mögé bújni meg azzal takarózni hogy ők nem tehetnek róla ilyenek a génjeik.. és nem csak a sok zabálás hanem a kevés mozgás is tehet róla..
2010. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
5%

"Nem kellene annyit zabálni" Én is dagadt vagyok még sem zabálok 145cm 38kg vagyok,

és nem tudok az istenért sem fogyni

13Ł

2010. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
38%
meg az "erős csontozat" :D
2010. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is a nagyja ember tehet róla. Pl. bnőm, nem kövér, de nem is sovány és mindig rimánykodik h vékony szeretne lenni, közben olyan lusta mint a fene, egész nap filmet néz a gépen és közben zabál popcorn-t meg hasonlókat. A rizs-t pl. csak tejföllel tudja megenni ... stb. Ebből kiindulva szerintem sok hozzá hasonló ember van.
2010. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%
Nehéz elképzelni, hogy valaki nem eszik és mégis hízik. De enni annyira jó érzés, inkább arról nem tehet, ha nem tud ellenállni a finom falatoknak. Sajnos ez is olyan tulajdonság, mint a félénkség, egyszerűen akaratgyenge és élvezi az evést, ahogy pl. kevés pasi tudna lemondani a szexről, ha mondjuk kiderülne, hogy az is káros:)
2010. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, ismerek olyat, aki alig eszik itt a melóhelyemen is csak turkálja a kaját és még is akkora pocakja van, hogy na. Erre a válasz, hogy biztos otthon zabálja ki a hűtőt, csak tagadja.
2010. júl. 15. 14:00
 10/44 anonim ***** válasza:
35%

A fogyózás pedig lehet 128 fajta csodafogyókúra a Norbi és lófejűtől kezdve az üttyömfütty fogyókúráig.

A lényeg az önmegtartóztatás és a mozgás.


Sokszor olvasom itt is: ezt ettem azt ettem, jaj jaj, ez a bűnözés belefér?? és ha 3 órát tekerek a biciklin akkor jó?

Nem nem fér bele.

Alacsony kalóriatartalmú étel, sovány hús, zöldség, gyümölcs, sok folyadék.

2010. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!