Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e hüvelyflóra felborulás...

Lehet-e hüvelyflóra felborulása esetén folyásom?

Figyelt kérdés
Lehet-e úgy hogy nincs fertőzésem, semmiylen és mégis van folyásom és ég?
2010. nov. 19. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Bár az égő érzés inkább valamilyen fertőzésre, gyulladásra utal.
2010. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, hogy nincs már fertőzésem..
2010. nov. 19. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Folyás + égő érzés állt. hüvelygombára utal, persze lehet más is, de az a leggyakoribb. Ha még sose volt gombád, sztem majd csinálnak azért egy tenyésztést. A gombásodást okozhatja a hüvelyflóra felborulása (én pl sajnod szinte minden antibiotikumos kezelés után begombásodok...)
2010. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam kenettenyésztésen, mert augusztus óta volt visszatérő bakteriális fertőzésem, és kaptam rá 3 alkalommal kúpokat, már azthittem sosem lesz vége, és vettek kenetet, ez múlthéten volt, az eredmény negatív mindenre, így nemtudják mitől folyhat, és ezért adták a gynoflort, hogy helyrehozza a hüvelyflórámat. Ezért kérdeztem, hogy amiatt, esetleg lehet e folyás, az égő érzést már magamsem tudom hogy érzem vagy sem 3 hónapnyi szenvedés után. Csak örülnék már ha vége lenne, és nem találomra adnának gyógyszert.
2010. nov. 23. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!