Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt mondja, hogy aki...

Barátom azt mondja, hogy aki kövér az igen is tehet róla. Igaz ez? Szerintem nem mindenki tehet róla, mert ez lehet genetika is, hormonháztartás felborulása, stb.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
38%
A baratodnak megmondhatod hogy hulye.
2010. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
46%

Látom a dagi bálnák lepontozgatnak mindenkit miközben a másik kezükkel turkálnak egy csomag chipsben. :)

Menjetek inkább dagitáborba!

2010. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
44%

Igaz és a fogyókúra édeskevés hozzá...

* Étrendet kell átalakítani: rengeteg zöldség (gyorskaják, zsíros kaják, cukros kaják felejtősek)

* Sport (legalább het3-4x akár otthon torna bmi és minimum 45min - 1h - Keményen)..

* KITARTÁS :)


Nagyon sokan azt mondják h. gén meg minden.. vagy ahogy a south parkban eric cartmen szokta mondani "Ő erőscsontozatú" :D Kifogás az van mindig.. de tenni kell ellene :) És a végeredményért megéri =) Tapasztalatból mondom :D Csodás dolog ;)

Mindig a cél lebegjen a szemed előtt ;)

2010. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
45%

Több fórumon is lehet olvasni olyan férfiak és nők pozitív példáját, aki akár 30-50 kg-tól meg tudtak szabadulni, kemény kitartó fogyókúrával.

Akkor itt a példa, hogy valóban meg lehet csinálni és valóban tehet róla az a kövér ember, hogy ő túlsúlyos.

2010. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
69%
Régen én sem voltam valami vékony, de elkezdtem sportoli, meg nem kajálni csokikat, vizet inni ilyesmi, és 10 kiló lement, mindenki azt mondja, milyen vékony vagyok! Mindenki azzal érvel, hogy nincs ideje, fáradt, lyenek a génjei. DE, én sem egésznap sportoltam... heti 2 órát sportoltam, és 3 hónap alatt lefogytam! Nem lehetetlen dolog!
2010. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
78%

Van olyan, hogy valaki a gének miatt kövér. Beírod a google-be, hogy genetically obese, és kiad egy csomó cikket.


Én is egész életemben kövér voltam, mert nekem speciel olyan az agyam, hogy ha azonnal nem látok valami kis eredményt, akkor feladom. ("Micsoda? Egy hét fogyókúra és még mindig ugyanolyan dagadt vagyok? Akkor legalább a kaja legyen az örömöm!")


Aztán végülis rászoktam az egészséges életre és leadtam 36 kg-t. Az eleje volt nehéz. Az volt a baj, hogy akkor már évek óta nem éreztem éhséget. Mert folyton ettem. És tévedés, hogy gyorskajákat. Normális kajákat ettem, csak qrva sokat és qrva sokszor. Rizi-bizi pipihússal. Ubisalival. Csakhogy mindebből egy akkora lavórral, amiben mások fürdenek. És a pszichológusom nélkül soha nem ment volna. Ez is egy betegség, csak nem olyan menő, mint a cigi meg a pia.


Viszont van egy barátnőm, aki kövérkés volt. Elkezdett fogyózni, és sikerült neki mínusz 20 kiló. Aztán megállt a fogyásban. Nem volt hú de kövér, inkább olyan kisgömböc volt. Találkoztam a szüleivel és a nővérével... mintha egy filmből léptek volna ki, ugyanolyan kisgömböc alakkal.

Van olyan, hogy valaki genetikailag kövér. (Persze nem 40 kg túlsúllyal.)

23/L

2010. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

14:07 vagyok

Nem vettem magamra :) Csak kiakasztott,hogy majdnem mindenki ócsárol valakit azért mert olyan amilyen :)

Vannak akik tehetne róla,vannak akik nem.Tökmind1.Elkell fogadni az embert,úgy ahogy van :)

2010. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
69%

Tisztázzunk azért valamit!

Senkinek sem a kövér emberekkel van baja! Én nagyon szeretek sok kövér embert akik MÉLTÓSÁGGAL viselik a túlsúlyukat és elfogadják magukat. Semmi problémám nincsen velük.

Én azokat utálom akik ahelyett, hogy az edzőteremben szenvednének meg az ízetlen párolt csirkemellet ennék brokkolival, inkább hasonlóan kövér emberekkel beszélik meg hogy kinek milyen genetikai szarság miatt nem sikerül lefogyni.

És ami szomorú, hogy a legtöbb kövér embernek kisebbségi komplexusa van, azt hiszik hogy mindenki lenézi őket a súlyuk miatt, ez miatt egyből agresszívan és arrogánsan reagálnak az ilyen témákra. Ez a baj...

Nem külső miatt ítélek meg valakit, hanem az miatt hogy mi van a kobakjában, hogyan áll a dolgokhoz.

Baromira tudom becsülni azokat akik siránkozás helyett szenvednek és elérik a céljaikat, nem esnek depresszióba és nem menekülnek a zabálásba.

2010. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
82%

És pont ezért mondtam,hogy majdnem mindenki:) Azért van itt egy vagy két válaszadó,akik elég b*nkó választ írtak :)

Nekem például kevés kisebbségi komplexusom van,csak az a baj,hogy ha én jól érzem magam a bőrömben,attól még vannak,akik jól arcon nevetnek,vagy ilyesmi,és hát valljuk be:) eléggé fájdalmas amikor ezt hallod,hogy valaki sérteget :)Természetes az,hogy idegesítő,hogy csak a nyavajgást hallod hogy jaaaj leakarok fogyni de nem megy és közben látod/tudod,hogy nem is tesz semmi azért hogy menjen :) Én is ilyen voltam :S Csak aztán egyszer csak azt mondtam,elég és elkezdtem mozogni,de semmi:S

És természetesen azzal is baj van,hogy akik tehetnek arról,hogy kövérek,nem tesznek ellene semmit,mert hogy jó így ahogy van,persze hogy jó,de néha azért kicsúszik a száján hogy jaaaj de leakarok már fogyni,meg 90 napos diéta meg Norbi Update,de azért gyümölcsnapon a csirkemelles szenya a kezében,45 perc elteltével már pizzás csigát eszik és sorolhatnám...van ilyen ismerősöm,tudom milyen :D

Na nem akartam senkibe belekötni meg semmi ilyesmi,csak kiakadtam,megesik mostanság velem,mert meleg van :D

Front:D

2010. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Jól írta valaki, 95%-a tehet róla. A maradék 5%-ban vannak azok, akik esetleg betegség, gyógyszerek miatt nem tudnak. A genetikával pedig igenis a lusták takaróznak. Az én szüleim is túlsúlyosak. Én is az voltam 18 éves koromig, akkor bemérgeltem magam, és fogytam 20 kg-ot. Ezt azóta, 9 éve +/-5 kg-val, tartom is. Én is mondhattam volna, hogy genetikailag ilyen vagyok, és nem tudom lefogyni. De le tudtam, és tudom is tartani, és nem is koplalok. Megnézem miből mennyit eszem, és mozgok. Másik pl. vagy is inkább ellenpélda a bátyám. Ő is igen csak el van hízva, bár ezt egy pasinál jobban elnézik. Na egyszer amikor nekiállt fogyózni (szimplán csak nem vacsorázott, vagy gyümölcsöt), fogyott 10 kg-ot. Aztán abbahagyta, és vissza is hízott. Akkor mondtam neki, hogy látod, a francba a genetikánkkal, tudsz te fogyni, ha akarsz.
2010. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!