Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyi fájdalmat kaptam már az...

Annyi fájdalmat kaptam már az élettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

rengeteg szerelmi csalódás mi némelyik hatalmas , meg itthon is mindent kapok csak jót nem testi lelki bántást..

rengeteg emberbe csalódtam..

úgy érzem több 100 darabra van törte a szívem ...

lassan már arra gondolok hogy nem akarók élni.


2010. júl. 14. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
kezdj el blogot írni, meglátod könnyebb tőle mindent feldolgozni, mert külső szemmel is látod a helyzetet, és ha később visszaolvasod, lehet, hogy röhögsz magadon. youtube-on meg nézzd meg : Te erős leszel a végén. -t bocs, hogy nincs link, de nem jön be a youtube.
2010. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sokszor nagyon nehéz, én is tudnék mesélni 19 vagyok de a fél élettem azzal telt el hogy kaptam a pofonokat jobbról balról. Az ember nem tehet mást mint össze szorítja a fogát föláll és megy tovább. Mert mindig van miért küzdeni, s bízni kell benne hogy ezután már csak jobb lehet.
2010. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 kayl18 válasza:
nekem a legnagyobb csalódás ami ért életemben az a tegnapi nap volt, mikor szülinapom volt, szüleim meg pont akkor veszekedtek, volt bunyó minden, apám majdnem meg is ütött mer visszaszóltam, de ha megüt tőlem búcsúzhat, tesóm is szarul van, egész nap dolgozott szegény és arra jön haza hogy romokban a félház mer az idióta apám egész nap csinálta a feszkót, szép egy szülinap volt:(
2010. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!