Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyi fájdalmat kaptam már az...

Annyi fájdalmat kaptam már az élettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

rengeteg szerelmi csalódás mi némelyik hatalmas , meg itthon is mindent kapok csak jót nem testi lelki bántást..

rengeteg emberbe csalódtam..

úgy érzem több 100 darabra van törte a szívem ...

lassan már arra gondolok hogy nem akarók élni.


2010. júl. 14. 20:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek Veled. :( Ha szeretnél beszélgetni és kiönteni mindent magadból, írj nyugodtan. Annyi idős vagyok mint Te:)
2010. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
50%
sztem ne legyél soha szerelmes és igyál
2010. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2010. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi barátom, még fiatal vagy ehhez. Tizenhat éves? Próbálj változtatni az életeden, ha kitanultál próbálj meg lakóhelyet váltani, hidd el, az olyen sokszor mintha újjá születne az ember. Aki meg öngyilkosságra búzdít az gondolkodjon már mielőtt ilyeket ír.
2010. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Gyere, meghívlak egy sörre vagy kettőre meg pár poharacska pálinkára és kiönthetjük egymásnak lelki gondjainkat a kocsmában :)
2010. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Volt, hogy én is úgy éreztem, szörnyű a világ, szerencsétlen vagyok, csalódtam rengeteg emberben stb. Aztán rájöttem, úgy is fel lehet fogni a dolgokat, hogy "x, vagy Y miért csinálta ezt velem?!", de igazából érdemesebb úgy gondolni, hogy "Én miért hagytam, hogy ezt megtegyék velem?!"


Szóval emberismeret..csak olyanba helyezzél bizalmat, aki megérdemli, akkor minimális esélye van, hogy csalódjál.


Persze ezt könnyű leírni, csinálni nem olyan könnyű, tudom...


És még valami: tök jó, hogy fel tudod vállalni és megfogalmazni az érzésedet!

2010. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Köszöntünk a valóvilágban ,és még ez csak a kezdet de idővel az ember meg edződik .Igaz nem könnyen de sajnos ez van.A rózsaszín lufi mindenkinél ki durran.
2010. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ja, igen. edződik tényleg az ember, igaza van bölcs barátunknak. Ezt én is tapasztaltam, sok múlik hidd el azon is, minél tapasztaltabb vagy annál jobb lesz hidd el.
2010. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

bár 13 éves lány vagyok, de nyugodtan írj nekem, én lehet hogy tudnék segíteni... írd meg a problémáid és segítek...

néha ha úgy érzed megbántottak, gondold végig, hogy Te mit tehettél... lehet, hogy benned van a hiba. mondjuk elvetted más szerelmét és ezt veled is megtörtént pl. na mind1: ÍRJ!

2010. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg valakivel. Sajnos én is voltam ilyen helyzetben, és csak ez segített.
2010. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!