Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem veszi...

Miért csinálja ezt? Nem veszi észre hogy fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés
A nagymamámmal és apukámmal élek. Apukám dolgozik ma is , és mamámmal vagyok itthon. Van egy kiskutyám amit nem rég hoztam el. Este a garázsban van, nappal pedig már kint. Ma kirágta nagymamám szúnyoghálóját. elkezdett velem veszekedni, hogy azonnal takarítsam el innen a kutyát, vagy agyonveri. Annyira rosszul esett. Azóta csak sírok. Mit csináljak? nem akarom elvinni a kiskutyát máshoz mert nagyon szeretem és régóta vágytam rá, de azt se akarom hogy bántsa. mert azután is belerugott. Mit tehetek?:( 17/L
2011. júl. 11. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

az állat bántalmazása bűncselekmény!

jelentsd fel!

ha nem is foglalkoznak az üggyel (mert annyira nem komoly)nagymamádnak jó lecke lesz hidd el!

2011. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szeeeegény kutya, belerúgni!! Nagymamád nagyon kegyetlen az állattal... Mondd meg neki, hogy még nevelni kell, mert kicsi. Ha nem érti meg, az az ő problémája! Viszont neked meg alkalmazkodni kell hozzá, ha nála laksz. Kompromisszumra kellene jutni valahogy, pl. fizesd ki a szúnyoghálót valahogy. De a kutya NE sérüljön!!
2011. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt azért nem szeretném, mert családtag és szeretem. Meg szerintem a kutyusnak se fájt annyira, csak nem ezen van a lényeg, hanem hogy miért ilyen...

De azért köszönöm a választ

2011. júl. 11. 12:41
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz... Szerintem keresek valamelyik rokonnál a kutyusnak helyet ahol mindig látogathatom. Itthon pedig biztos hogy kevés időt fogok tölteni.
2011. júl. 11. 12:42
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Hazaér apukád, elmondod a sztorit és meg fogja oldani.
2011. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Tudod mit vedd meg a mamàdnak a szunyoghàlójàt és puszild meg a nagyit és modd neki, hogy nézze meg milyen aranyos ez a kutyus. Igérd meg a nagyinak, hogy megtanitod a kutyust, hogy mit szabad neki és mit nem.

Dehogyan ràgta széjjel a szùnyoghàlót, az ablakba màszott fel?

2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az ajtó előtt is van...
2011. júl. 11. 12:48
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem tudom, ha az én nagymamám ilyet mondott/tett volna már rég agyonvertem volna....mondjuk nem is lenne nehéz mert nem jövök ki jól vele. Te meg itt nyávogsz mint egy ovis hogy hú mit mondott a nagymamád...csak nekem fura ez? Már bocsi...Ha rosszul esett állj ki magadért és a kutyáért.
2011. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

verd inkább őt agyon.

mond meg neki hogy ne fenyegetőzőn mert feljelented

am szerintem nem gondolja komolyan ...vagy?

szereti az állatokat?

a kutyáddal hogy szokott viselkedni általában??

2011. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a meleg miatt ilyen most mamàd.
2011. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!