Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem veszi...

Miért csinálja ezt? Nem veszi észre hogy fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés
A nagymamámmal és apukámmal élek. Apukám dolgozik ma is , és mamámmal vagyok itthon. Van egy kiskutyám amit nem rég hoztam el. Este a garázsban van, nappal pedig már kint. Ma kirágta nagymamám szúnyoghálóját. elkezdett velem veszekedni, hogy azonnal takarítsam el innen a kutyát, vagy agyonveri. Annyira rosszul esett. Azóta csak sírok. Mit csináljak? nem akarom elvinni a kiskutyát máshoz mert nagyon szeretem és régóta vágytam rá, de azt se akarom hogy bántsa. mert azután is belerugott. Mit tehetek?:( 17/L
2011. júl. 11. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Bocs az OFF-ért, de utolsó kettő, ti észnél vagytok???

Mi az, hogy "én a nagymamát verném agyon"???

Nem tudom, ti milyen családban nőttetek fel, de azért gondolkodjatok már el egy kicsit!

Amúgy én is imádom az állatokat, nekem is van két kutyusom, de a nagymamámról SOHA nem beszélnék így.

Kedves kérdező!

Én a helyedben leülnék a nagyival és nyugodtan megbeszélném vele a dolgot.

Megkérdezném, hogy valójában mi a baja a kutyussal, hogy szereti-e az állatokat.

Ha nem, akkor is elmagyaráznám neki, hogy még pici, olyan mint egy kisgyerek, meg kell tanítani neki, hogy mit szabad és mit nem, ez pedig nem pár nap alatt fog rendeződni.

Megígérném neki, hogy odafigyelek, hogy ne tegyen kárt a dolgokban, de ha mégis előfordul, akkor helyrehozom/kifizetem, de megkérném, hogy bántani semmiképpen ne bántsa a kutyust, te majd elintézed.

A lényeg, hogy tényleg nyugodtan, komolyan és nem acsarkodva kell ezt rendezni.

Remélem sikerrel jársz!

L/24

2011. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
a saját nagymamáról soha nem mondanék ilyet.mert ő nem mondana ilyen dolgokat.
2011. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy annyira nem fájt a kutyának, de ha már kiskorában rugdossák, olyan lelki sérült lesz, hogy később nem bírsz vele. Ezt még a saját nagyanyámnak se tűrném el. Talán a gyerekét is rugdosva nevelte, mikor kicsi volt és rombolt?!
2011. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

első válaszoló vagyok

nem muszáj feljelentened, csak ennek a lehetőségéről beszélhetnél neki.


pl nekem a macskámon voltak kibukva a szomszédok, és már fenyegetőztek, hogy megmérgezik!!! én meg közöltem, hogy fel jelentést fogok tenni, ha a macskával bármi történik.

ne tudd meg, hogy visszafogtak egyből magukból!!!!

2011. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13:01

A nagymamám már így is eléggé tönkretette az egész család életét és majdnem az utcára küldött minket. Megverném-e? Simán. Legutóbb áprilisban is úgy összekaptunk hogy megtéptem egy kicsit, azóta úgy behúzta fülét-farkát hogy meg se mer mukkanni, és VÉGRE, nyugi van a családban.

Bocs hogy engem nem áldott meg az isten normális nagyszülővel.

18/L

12:49-es voltam.

2011. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Azóta is csak veszekszik velem. Nem tudom kinek adhatnám oda aki tudom hogy törődne vele.

2011. júl. 11. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!