Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni egy megcsal...

Hogy lehet túlélni egy megcsalás okozta fájdalmat?

Figyelt kérdés
Már sejtettem, de amikor itthon felejtette a telefonját, kiderült, hogy a férjemnek fél éve viszonya van egy kolleganőjével. Mellesleg én is ott dolgozom, de most itthon vagyok a kisfiúnkkal, tehát jól ismerem az illetőt. Nem tudom, mit tegyek. Romokban hever az életem. Ráadásul még nem tudja, ki mellett dönt. Látszik, hogy nagyon szereti a nőt. A rettenetes fájdalom mellett ott a sok kérdés, mi lesz a gyerekkel, a törlesztéssel, az életünkkel? Lássatok el tanáccsal! Teljesen magam alatt vagyok!
2010. nov. 29. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Látod hogy nagyon szereti a nőt? akkor ...

Csak a gyerek miatt meg a törlesztőrészlet miatt ne maradjatok együtt

2010. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is házas vagyok és babát várok, de a helyedben egy percig se maradnék tovább. Tudom, h nehéz mindent felrúgni, de akkor sem. Nem hogy még reménykedjek, h engem választ! Ne hagyd magad megalázni.
2010. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kezdj el gondolkodni,azon,hogy egyedül hogy fogsz boldogulni,ha tényleg szereti a másikat te már semmit nem tehetsz,vagyis perzse zsarolhatod,stb de akkor sem lenne már őszinte...Legfeljebb maradna és csalna tovább,ha nem vele hát mással...Válás.

A gyereknek is jobb két boldog szülő,mint egy hazugságvár...Amúgy az a kapcsolat ahol már ott harmadik az már a harmadik belépésekor haldoklott...Tapasztalat,enegem is csaltak meg,engem is fél éven keresztül, a legjobb barátnőmmel,perzse én beláttam,hogy ha a páromra figyeltem volna és nem az ÁV-ra akkor nem más ágyába mászott volna.

Kérdéseim lennének:

Akarta párod a gyereket?

Csak a gyerek létezett számodra és elfelejtetted,hogy nő is vagy nem csak anya?

Amúgy kényelemből(anyagiak stb) sok pár együtt marad,csak nem biztos hogy érdemes,hazugságba nevelni a gyereket,és hazudni a boldogságot...Figyu kérdező és ha pl melleted dönt mit lépsz,mert milezs ha fél év múlva megint jön majd egy kollegina?

2010. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
El kell engedni, majd te is találsz később valakit magadnak, de így semmi képen se maradjon a dolog, egy gyerekkel nem szabad visszafogni.A hitelek meg hát szerintem arra is van megoldás.
2010. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon nehéz, főleg gyerek mellett, de el kell engedni. Ha mégis együtt maradtok, egy életen át keserűség, gyanakvás lesz benned, nem lesz nyugtod soha. Főleg így, hogy nem egyszeri alkalom, hanem fél éve van viszonya. Én is átmentem ezen. Engem is elhagyott egy másik nő miatt, összeköltöztek, de 8 hónap után szétmentek, majd visszaakart jönni. De nem engedtem (pedig nagyon nehéz volt, mert szerettem nagyon). Szépen, csendben elváltunk. Azóta én is találtam valakit, aki mellett nagyon boldog vagyok. Szerintem keress fel egy ügyvédet. Főleg, ha most azon vacillál, hogy ki mellett maradjon. :( Erőt és kitartást kívánok!
2010. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj, hogy közösek a barátaink, a munkalelyünk, ha elválunk teljesen magamra maradok, mert én itthon leszek, ő pedig ugyanúgy jön-megy és jobban tudja a kapcsolatokat megtartani. Nagyon félek a jövőtől, a magánytól, és úgy érzem, nem bírom ki, ha együtt marad azzal a ribivel. Boldogan élnek, én meg itthon ücsörgök egyedül a kisfiunkkal.

2010. nov. 29. 12:50
 7/13 anonim ***** válasza:

"meg nem tudja, hogy ki mellett dont!"

Neked kell merlegelni es donteni!

Te meg fiatal vagy es elotted az elet, de a Ferjed mar "kilepett" a kapcsolatbol erzelmileg, mivel massal tart fennt erzelmi viszonyt, s ennek oka is volt. Ezt kell kideritened, hogy mi volt az ok, s aztan gondolkozni azon, hogy lehet-e beszelni a kozos jovorol.

Ne csuggedj, mert nem Te vagy az elso, sem az utolso, Akit megcsaltak. Legyen onbizalmad, s legy eros es ne alazkodj meg. Most faj, de majd lassan elmullik, de ehhez ido kell, s ez ido alatt lekell tisztaznotok az erzelmeiteket, s tovabb lepni.

2010. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. De ha ügyes vagy, nélküle is boldogulsz. Felhívhatod a barátokat, kolleginákat, elhívod dumcsizni, gyereket nagyszülőkre bízni 1-2 órára és szánj magadra egy kis időt! Én is ezt tettem és sokkal jobb, mint otthon begubózni, és csak emészteni magad. Még most nagyon friss, de idővel belátod, hidd el, hogy jobb nélküle!
2010. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon félek a jövőtől, a magánytól, és úgy érzem, nem bírom ki, ha együtt marad azzal a ribivel. Boldogan élnek, én meg itthon ücsörgök egyedül a kisfiunkkal.

Most is magányos vagy,ha téged válazstana és csalna tovább akkor is,inkább magányos legyél,mint lábtörlő.

2010. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"ha elválunk teljesen magamra maradok, mert én itthon leszek, ő pedig ugyanúgy jön-megy és jobban tudja a kapcsolatokat megtartani."



Te is elhívhatod a kollégákat, barátokat egy-egy délutánra. Ezért felesleges a férjeddel maradni.

Egyébként ilyen esetben az a legrosszabb, ha a közös ismerősöket választás elé kell állítani. Bár az esetedben biztos lenne olyan, aki melletted döntene, hisz anyuka vagy kisgyerekkel, akit megcsaltak.

2010. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!