Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni egy megcsal...

Hogy lehet túlélni egy megcsalás okozta fájdalmat?

Figyelt kérdés
Már sejtettem, de amikor itthon felejtette a telefonját, kiderült, hogy a férjemnek fél éve viszonya van egy kolleganőjével. Mellesleg én is ott dolgozom, de most itthon vagyok a kisfiúnkkal, tehát jól ismerem az illetőt. Nem tudom, mit tegyek. Romokban hever az életem. Ráadásul még nem tudja, ki mellett dönt. Látszik, hogy nagyon szereti a nőt. A rettenetes fájdalom mellett ott a sok kérdés, mi lesz a gyerekkel, a törlesztéssel, az életünkkel? Lássatok el tanáccsal! Teljesen magam alatt vagyok!
2010. nov. 29. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Boldogan élnek, én meg itthon ücsörgök egyedül a kisfiunkkal.

Téged az zavar,hogy ő boldog,és otthon kell ücsörögni a gyerekel...Egy újabb eszköz gyerek,valószinű apuka magadhoz láncolására,mert már akkor sem volt hapyy minden,ugye?Sajnos ha veled maradna se lenne veled igazán...Te döntesz.Én otthon sajnos láttam közlekedni is edényeket,mert csak miattam maradtak együtt,meg a pénz miatt,aztán megkértem őket,hogy váljanak inkább el,mert nem bírom így tovább,hogy folyton üvöltés stb volt...

2010. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 tetris ***** válasza:
52%
Minden férfi egy szemét disznó, nekem ugyan soha többet nem kell egy se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ribivel!"

Azt kell kideritened, hogy mivel kulonb az a ribi, mi volt az, amit Toled nem kapott meg a parod, de Tole megkapja!

Ulj le a paroddal es ezt kell tisztaznotok, de ne alazkodj meg, legy tudatos es bizzal onmagadban.

Ha nem igy teszel, akkor Te vagy az orokos vesztes!

Nezz onmagadba! Vizsgald meg onmagadat, mint a fizikai kulsodet es a lelkiertekeidre figyelj oda.

Talald meg azt, hogy a parod miert hidegult el Toled, keresd meg az okot!

Ha nem tudjatok megoldani, akkor pedig lepj tovabb, de tanulj ebbol az esetbol.

2010. nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!