Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki ha valaki felveszi...

Miért ciki ha valaki felveszi a férje teljes nevét?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 14:36
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
76%
A megszólítás vele a baj. Ha bemutatkozol, hogy X. Y.-né vagy, senki nem fogja tudni, hogyan szólítson, csupán azt, hogy Te egy férjes asszony vagy.
2019. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
30%
Nem különböző dologról beszélsz? A férj teljes neve és a neve között van különbség. Kovacs Belane vagy Kovacs Agnes...
2019. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki, csak értelmét nem látom. Egyrészt igen öreges, másrész elveszti a funkcióját, hogy én azon megszólíthassam. Bemutatkozik nekem Kovács Béláné, azzal igazából nem vagyunk előrébb.
2019. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
71%
És a ferj miért nem veszi fel a nő teljes nevét? Sztem tok nevetséges ez a név felvetelesdi 😂 Másrészt hogy szolitod meg? Gézáné, jöjjön már ide legyen szíves?
2019. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
De ha bemutatkozik, pl. hogy Kovács Béláné Ildikó vagyok az már ugy más.
2019. szept. 9. 15:38
 16/50 anonim ***** válasza:
96%

Én egyáltalán nem változtattam meg a nevem házasság után. De semmi gond nincs azzal, ha felvetted. Nem ciki.

Bemutatkozásnál figyelj rá, hogy mondd a keresztneved is. Mert kellemetlen, amikor nem tudod hogy szolitsd a másikat, csak annyit tudsz, hogy Józsefné.

2019. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
55%
De miért jobb a Kovács Béláné Ildikó, mint pld.a Szabo Ildikó, aki valójában Te vagy?
2019. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
55%
Nem ciki, csak tok értelmetlen dolog. Válasnál meg ugye visszacsinalni. .. plusz olyan mintha neked nem lenne egyeniseged, elbujsz 1 másik ember mögé.
2019. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
14%
Nem ciki és a megszólítás sem. Idegent NEM szólítunk keresztnéven, hanem pl. Szabóné asszony. Ettől senki nem veszti el a személyiségét.
2019. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
69%
Soha életében nem szólítanék senkit Szabone asszonynak 😂 inkább megkerdem mi a saját neve.
2019. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!