Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod apáddal?

Milyen a kapcsolatod apáddal?

Figyelt kérdés
Nekem sosem volt jó a kapcsolatom vele, néha egész jól elbeszélgetünk (ami napi max 10 mondatnál ki is merül, de ez nálunk tényleg jónak számít...), de van hogy hetekig csak köszönünk egymásnak. Azthiszem, ismét egy ilyen periódus jön: este finoman célzott arra, hogy örüljek hogy eltart.. 19 éves vagyok, még 1 évem van hátra a suliból, úgyhogy szerintem ez nem akkora luxus hogy a szüleim nyakán élek még. Hozzáteszem, nem vagyok vmi nagy igényű.
2010. júl. 13. 01:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

én 18 év alatt egyszer találkoztam vele..

akkor jófej volt, dehát neki családja van én meg egy egyéjszakás kaland maradványa vagyok :P

2010. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!