Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod apáddal?

Milyen a kapcsolatod apáddal?

Figyelt kérdés
Nekem sosem volt jó a kapcsolatom vele, néha egész jól elbeszélgetünk (ami napi max 10 mondatnál ki is merül, de ez nálunk tényleg jónak számít...), de van hogy hetekig csak köszönünk egymásnak. Azthiszem, ismét egy ilyen periódus jön: este finoman célzott arra, hogy örüljek hogy eltart.. 19 éves vagyok, még 1 évem van hátra a suliból, úgyhogy szerintem ez nem akkora luxus hogy a szüleim nyakán élek még. Hozzáteszem, nem vagyok vmi nagy igényű.
2010. júl. 13. 01:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
soha nem volt jó. mindig magasívből leszart. ha valamit nem csináltam meg első csettintésre, nem állt velem szóba napokig, hetekig amíg bocsánatot nem kértem... nos, ma ott tartunk, hogy 3 éve nem beszélünk és eszem ágában sincs vele tárgyalni míg élek... elég volt. köszöntem szépen...nekem ilyen "apára" nincs szükségem. megszünt létezni számomra.... 25/nő
2010. júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Elég vacak. Egy idegbeteg állat! Állandóan ordibál és olyanokat vág a fejemhez, hogy sírvafakadok tőle... Ráadásul teljesen lényegtelen dolgok miatt hord le. Mióta volt egy hatalmas balhé, amikor iszonyatos hisztit levágott és vérigsértett töbsször, próbál kedvesebb lenni, de nem megy neki. Utálom, hogy megjátssza magát.

15/l

2010. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én utálom az apámat,mert tönkretette az anyám,húgom és az én életemet is.A húgom és én már elmentünk otthonról,nekem már van egy pici lányom,akit kiszoktam vinni,de inkább csak az anyám és a nagyi miatt.Okoskodó,lusta ember egész nap a tv előtt mereszti a seggét,még a haját is az anyámmal mosatja meg.Amikor még nem volt meg a pici és a nevén gondolkodtunk ő akarta megmondani,hogy mi legyen a neve!!Akkor jól elküldtem a p....ba:D.Nekünk már nem fog helyrejönni a kapcsolatunk,de nem is bánom
2010. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

A szüleim elváltak,mert anyu beteg lett,így engem apu nevelt fel,jó is volt a viszonyunk,(attól függetlenül,hogy állandóan ivott:()

addig amíg komoly kapcsolatom nem lett 18 éves koromban(3,5 éves),utána találkoztam a leendő férjemmel 22 évesen és apám bekattant,el is költöztem otthonról...

Gondolom nem bírta elviselni,hogy máshoz is kötődök:(,az esküvőnk 4 fős volt,mert nem akart anyósékkal megismerkedni,így anyósék megértették,hogy nem lesz nagy lagzi

Amikor az első babát vártam,azt mondta minek nekem gyerek,amikor a másodikat akkor szintén,amikor kiderült,hogy a 2.fiam lehet,hogy down-kóros lesz,közölte,hogy ad pénzt,hogy elvetessem,azóta csak rosszabb a viszonyunk

egészséges lett a pici,ma már 20 hónapos,idáig 3x látta,pedig 10 metró megállóra lakik,elvárja,hogy két pici gyerekkel én húrcolkodjak át hozzá


szóval nem igazán ilyen apa-lánya kapcsolatra vágytam...

soha nem voltam bulizós gyerek,nem voltak még rossz periódusaim sem,8 éves koromtól én főztem,mostam,vásároltam be,mégsem lett jó felnőttkoromra a viszonyunk

pedig én próbálkozom,de nem hiszem,hogy megváltozna,főleg nem 63 évesen

az a legszomorúbb,hogy nem látja felnőni az unokáit

2010. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
07:55, mintha csak az enyémről beszéltél volna. :/ Nálunk is ugyanez a helyzet.
2010. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Felnézek rá, hiszen sokmindenre megtanított az élettel kapcsolatban, aminek a segítségével nem lankadok le az első adódó akadály előtt.
2010. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nekem jó a kapcsolatom igaz nem 1 minta férj mert az újságolvasás elörébb valo mint az h segitsen anyámnak:dde ha anyám mondja neki h léccives csináld meg megteszi:)nagyon sok a közös vonásunk sokszor kipártol anyám mellett, nem tul szigoru velem amit anyám nem engedne azt ö megengedi:D. viszont a parketta szegély még anno levált és megkértem furja vissza..kb félévbe telt:D

de összeségében jo apa nem dohányzik nem kocsmázik nem nözik, és együtt a család. csak anyámat akasztja ki h nem tud semmit megcsinálni magátol és ha meg is kérjük akkor kb az félév:D

2010. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na, akkor leírom én is bővebben, hogy nekünk milyen:


Kiskori videókat amikor visszanéztem, könnybe lábadt a szemem. Ott még játszott velem, legalábbis amikor még pár hónapos voltam. A videón ő is, és én is jókat nevettünk.

Pár évvel későbbi videókon már csak ül, és néz, és issza a sörét. Valószínűleg nem kell említenem, hogy alkoholista. Nem igazán számíthattam rá semmiben, sokszor, ha kérdeztem valamit tőle, vagy úgy csinált mintha nem hallaná, vagy egy kis "fáziskésés" után volt csak hajlandó válaszolni. Mára ez már némileg megváltozott. Beszélgetni ritkán beszélgettünk, akkor is csak pár mondatot, de ezt már leírtam a kérdés legelején. Szorongásos betegséggel küzdök már idestova 10 éve, feltételezem, hogy ő miatta. Amikor kicsi voltam, szinte évente volt valami családi balhé, és majdnem minden évben válni akartak. Anyámat nagyon szeretem, vele mindent meg tudok beszélni, rá bármikor számíthatok. De fateromra nem is úgy tekintek sokszor, mintha az apám lenne, hanem csak egy ember, akivel élünk, amolyan ismeretlen ismerős. Állandóan mondogatja, hogy meg fog halni (nem is csodálnám a napi 6-8 sör, 1dl pálinka és 2 doboz szimfónia mellett), de valahogy nem tudnám sajnálni. Nincs miért. Nem tett semmi olyat, ami miatt sajnálnom kéne. Persze oké, ha ő nem lenne, én sem lennék, de ennyiben jóformán ki is merült mindaz, ami miatt valakinek is tarthatom.

2010. júl. 13. 10:31
 19/21 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer megérem, hogy semmilyen kapcsolat nem lesz közöttünk. És azt is remélem, hogy nem kell addig várni amíg megdöglik. Ezzel szerintem mindent el is mondtam.
2010. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Olyan jó a kapcsolatom, hogy nem engedem a párom közelébe. A világágon az egyetlen ember aki csak nézéssel is fel tud húzni.
2010. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!