Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod apáddal?

Milyen a kapcsolatod apáddal?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, miket szoktatok csinálni, sokat beszélgetni, mikről beszélgetni egymással?

Kort és nemet is írjatok, kiváncsi vagyok, sajnos nekem nem túl rózsás:(15f


2010. nov. 6. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Nagyon szeretem apukámat, bármit megbeszélhetek vele és bármikor számíthatok rá. A hobbink is közös :) Persze veszekedni is szoktunk, dehát ki nem veszekszik :D Főleg hülyeségeken. Mindketten nagy macskaimádók vagyunk, így kitaláltuk, hogy karácsonyra is cicát veszünk, ő szülinapjára kapott tőlünk egy kis Maine Coont :) 21/N
2010. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
512 kbps
2010. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem a legjobb. Amióta meghalt, szinte nem is beszéltünk :\
2010. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nagyon jó:D:D

Olyan fa viccei vannak,hogy az már fáj de azért röhögök:)

Jókat tudok vele beszélgetni.Komoly és még hülye témáról is.

Háát..Vele jó vásárolni:)..Meg mekibe szeretek vele menni és vele jó embereket megnézni és aztán ugymond "kibeszélni".

De ezt ugy érsd hogy mondjuk ülünk a Mekibe és elöttünk elmegy egy csaj/pasi és én megkérdezem hogy szerinted jól néz ki?Vagy, hogy szerinted milyen lehet a személyisége?:))

Amugy az nem jó hír, hogy nem vagy túl jóba az apukáddal:(


13/l

2010. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

jó, most, hogy felnőttem. Sokszor támogat, nevetünk, beszélgetünk az élet nagy dolgairól. Tudom, hogy bármit megtenne értem. ÉS bár néha ő is téved nagyon szeretem, mert tudom a legjobbat akarja...

2o-L

2010. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Rossz:szinte csak a legfontosabbat beszélgetem vele,illetve amikor hozzámszól,én visszaszólok.De tisztelettel bánok vele!Oka viszont megvan annak,hogy rossz a kapcsolatom vele:alkoholista.Van,amikor nagyon keveset,van,amikor többet,van,amikor rengeteget iszik.Most szerencsére az a korszak van,amikor nagyon keveset iszik,a nyugdíjazásakor(márciusban-áprilisban-júniusban-júliusban is még) nagyon sokat ivott,mert unta a semmittevést.Aztán egyre többször járt árt mamámhoz(aki az anyósa neki),hogy meglátogassa,segítsen neki a dolgokban-nyolcvan éves a mama*és nagyon szeretjük*!

De a kapcsolatom azóta talán 1 fokkal jobb vele.10-es skálán 3-asra értékelném(de csak női büszkeségből) a kapcsolatot,viszont,ha igazándiból akarnám értékelni,szívből 4-esre értékelném.Ez sem jó,ennek is meg van az oka:többször bántott lelkileg,néha testileg is(férfi lányt ver?szakadjon le a keze! felfogású vagyok).

De egy TANÁCS neked:ez még javulni fog nagyobb korodra,ha tudod,hogy nem akarsz neki megfelelni!És ne akarj neki megfelelni!:D


15/L

2010. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Rossz. Sosem beszélünk, de szó szerint sosem. Köszönünk, ennyi. De igazából nem érdekel, mindig ez volt, hozzászoktam.

17L

2010. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Elég közömbös velem, szóval én sem erőltetem a dolgot, mert szerintem ez kétemberes játék. 15/L
2010. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Nem létező, mert meghalt, de néha beszélek hozzá. Segít ha nagyon hiányzik..


Viszont ez az 512kb/secen nagyot röhögtem!

2010. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Semmilyen, közömbös.

15/l

2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!