Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod apáddal?

Milyen a kapcsolatod apáddal?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, miket szoktatok csinálni, sokat beszélgetni, mikről beszélgetni egymással?

Kort és nemet is írjatok, kiváncsi vagyok, sajnos nekem nem túl rózsás:(15f


2010. nov. 6. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mióta az eszemet tudom a legjobb barátom.Fiatalon nagyon empatikus volt a hülyeségeim iránt,felnőttként pedig tényleg a legjobb barátom lett. Együtt járunk rock koncertre, imádok vele bográcsozni és együtt sörözni.

27/N

2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb. Hello-hello ennyi. Utáljuk egymást ha hazaér hallom, hogy állítja le a kocsit már érzem, hogy ideges vagyok. Soha semmiben nem támogatott, csomó pénze van, mindet magára költi, egy fillért nem kaptam tőle, de még szülinapi ajándékot se. Jó lesz már megszabadulni tőle, úgy néz ki lesz külföldön munkám és akkor el is költözök itthonról. 18/F
2010. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 manka14 válasza:
Én lány vagyok...:) Nekem elég jó a viszonyom apámmal,néha ő is szokott inni,de csak mértékkel,meg valamikor engem is visza magával kolázni,igaz 14-éves vagyok,és csak most van egy éve h beszélünk egymással mert csak én most ismertem meg,amikor megszülettem elhagyott,és ezért gyülölöm is,meg mostanába kezdem szeretni...Te hogy vagy apuddal?csináltok valamit azért közösen??
2010. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Háát...féléve nem hallottam felőle.

Kb. 3 éves lehettem,mikor lelépett.Nem volt felelősség érzete és úgy látom,hogy most sincs.

Tehát ebből adódóan elég rossz a kapcsolatunk,ritkán beszélek vele,ritkán látom.

13/L

2010. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszélgetünk..Látom hogy többi haverom faterjával beszél, "hülyéskedik", csajokról beszélnek, s,tb.., velem meg nem. Elmegyünk valahova tesómmal meg apámmal, szinte senki sem szól semmit csak néznek..Legtöbbször, tesóm is ilyen.
2010. nov. 6. 19:20
 16/22 anonim ***** válasza:

szuper, még tinikoromban is szuper volt...egy húron pendülünk, úgymond.. de már 4-5évesen is el tudtunk beszélgetni az élet nagy dolgairól , és bármiről, csillagászatról, fizikáról, biológiáról, hírekről, filmekről, mindenről. meg még most is. odafigyel, ismer engem. igaz most pár ezer km-re lakunk egymástól de a kedvemért megtanult msn-ezni :D


28/N

2010. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Rossz.Sohasem beszélgetünk,ha igen akkor is csak ha nagyon muszáj...nagyon idegesítő egy ember,a családban mindenki utálja,de nem lehet kidobni,mert övé a ház fele...Mindenkivel kötekszik,mindenkit magára haragít,bár én nem foglalkozom vele van fontosabb dolgom is.

15/l

2010. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszönünk egymásnak, max 1-2 mondat naponta.

18/L

2010. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nagyon jó, bármit meg tudok vele beszélni, mindenben támogat. anyuval is ilyen jó a kapcsolatom, mindketten nagyon szeretnek és örülök, hogy vannak nekem.

21/N

2010. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Igazából a szüleim válnak éppen, anyukámmal élek jelenleg. Múlt hónapban egyáltalán nem keresett... aztán mostanában jön hozzánk, de engem nem nagyon izgat. Nem gondoltam soha, hogy minta apa lenne (okkal, amit most nem írok le), valahol sajnálom... de hát... ez van.

Többnyire, ha találkozunk csak beszélünk, de semmi happy téma vagy hülyéskedés... olyan, mintha egy ismerősömmel beszélnék: hogy vagy? Hol laksz most?... felszínes témák...

Őszintén, nekem is kell egy olyan apuka, akivel jól ellehet beszélgetni, mély dolgokkal is. De hát ezt dobta a kártya... nincs mit tenni

16/L

2010. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!