Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondjam el a csaladomnak...

Hogy mondjam el a csaladomnak hogy rakos vagyok?

Figyelt kérdés
Ma hivott fel az orvosom azzal hogy megjött a labor eredmenyem,es hogy rakos sejteket talaltak a veremben.
2010. jan. 12. 18:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

A francba az orvosokkal, könyögröm neked, próbálj meg más orvoshoz menni. Legalább nyerhetnél egy kis időt, csak fel ne add. Lehet, hogy most úgy látod nincs kiút, de a remény sokat megold. Tudod mennyit gondolkodom rajta, hogyha apum nem könyveli el magának már akkor, amikor megtudta, hogy agydaganata van, hogy ő meg fog halni, akkor vajon látta volna a szalagavatómat? Örült volna velem, hogy felvettek a fősulira? Ha hisz benne, hogy sikerül, talán győzött volna. Lehet nem gyógyult volna ki, de az agy csodákra képes, én hiszek benne. A lányod nagyon fiatal, sokkal fiatalabb, mint én (20vagyok, 18 voltam, amikor tüdőrákot diagnosztizáltak apumnál) küzdj, ne add fel. Lehet hogy nem sikerül, de lehet hogy igen.

Valóban sokan belehalnak a rákba, de szerintem azért, mert nem hiszik, hogy kigyógyulhatnak. Mondd el a lányodnak, mert máskülönben nem fogja feldolgozni. Én is egész jól fogadtam, amikor apum elment, pedig pont mikulás napja volt. Azért, mert két évig húzódott a betegsége, és volt pont, amikor azt hittük elgyőzte. És felkészültem, hogy talán nem fog sokáig velem maradni, de én bíztam benne, hogy mégis, hisz javult. Utána hirtelem lebénult, és amikor közölte, hogy megint daganata van, nyugodt maradtam. És onnantól láttam tönkremenni. Szörnyű volt, de jobban viseltem, mint ahogy a lányod viselné, ha hirtelen vesztene el. Ne tedd ezt vele. Egy darabig szörnyű lesz neki is, de utána melléd fog tudni állni. Engedd felkészülni, mondd el, te pedig harcolj, fel ne add, mert az agyad tényleg sok mindenre képes, ha igazán hiszel benne.

2010. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Draga Angela, ez szornyu. A ferjed tudja mar? A szuleid elnek? Talan a ferjed konnyebben megtudna mondani a bajt a csaladodnak. Nagyon sajnallak. Londonban elsz?
2010. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, amit a többiek: ne add fel, próbálj ki mindent a gyógyulásod érdekében (hagyományos orvoslás, természetgyógyászat...stb.), és legfőképpen hidd el, hogy lehet találni kiutat! Egyébként 100 százalékig biztos az eredmény? Nem kellene azért más orvoshoz is elmenni? Volt már olyan eset, hogy valakinak az mondták, hogy rákos, és a sokadik vizsgálat után közölték vele, hogy elnézték, és mégsem az. Mindenesetre nagyon szurkolok neked és a családodnak is!
2010. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

ilyet egy orvos nem jelenthet ki, az első vizsgálat után, ami csak egy vérvétel volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ebbe ne menj bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne törődj bele!!!!

menj másik orvoshoz!

azt nem írtad, milyen rák.

2010. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:

Szia Angéla!

Nem szabad feladni az első vizsgálat után!!!

Nagyon javaslom neked a TITOK c. könyvet, abban lélektani dolgokról írnak, pl. hogy hogyan kell pozitivan hozzá állni a dolgokhoz. Nagyon érdemes elolvasni mindenkinek. Próbálj ne negativan hozzá állni, hanem igen is úgy állj hozzá, hogy te meg fogsz gyógyulni, látod magadat egészségesen. Ha mindig ezek a képek vannak előtted és tényleg elhiszed, hogy ez be is valósul, akkor hidd el sikerülni fog!

Nagyon szoritok neked! És kérlek tényleg ne add fel!!!!!

Andrea

2010. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Angela, ne gondolj a legrosszabra! A verveteledbol max azt tudnak megallitani,h sokkal tobb a feher versejted az atlagosnal, de ebbol nem lehet rogton rakot diagnosztizalni, meg hogy keso lenne. Sok tunettel jar a kesoi rak felismerese. En azt mondom,h menj be az orvoshoz es beszelj vele szemelyesen, kerdd el a leleteid masolatat es hivd fel a regi otthoni orvosdat es kuldd el neki a leleteket emailben. Majd ok segitenek!

Gondokodj pozitivan (mar amennyire most tudsz)! Nem fog teged semmilyen betegseg legyozni,mert eros vagy es kitartasz a kislanyod mellett!!!

2010. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Az én apukámnak olyan rákot diagnosztizáltak az orvosok, ami csak Aids-es betegeken fordul elő. Mondanom sem kell, h nem volt az... Ő búzát termesztett, amit 4-5 cm-es nagyságban lekaszált, majd gyümölcsprésen átszürte, és annak a levét itta. Az orvosok legnagyobb megdöbbenésére meggyógyult!!!!!! Ne add fel, ő sem adta fel. Sőt úgy voltunk vele, h nem hittünk az orvosoknak.
2010. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szia! Igazuk van az előttem szólónak, sose add fel!!! Keress meg pár természetgyógyászt is, ha az orvosok tehetetlenek, mindig van megoldás!
2010. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Tutujka ***** válasza:

A leukémiát nem igen ismerem, de azt tudom, hogy bármely tumorral járó rákos betegség, ha áttétet képez, akkor már sajnos nincs mit tenni.

Nem tudom, hogy a leukémia mit csinál a szervezetben, utána kéne néznem.

Édesapám a műtétje után 5 évig tünetmentes volt, hittük, hogy meggyógyult, de sajnos az utolsó kontroll vizsgálatnál, jött egy újabb baj, amit aztán 3 havonta egy másik követett.

Sajnos a kezdeteknél ott volt az áttét, csak nem tudtunk róla, sőt az orvos is hanyag és felületes kontrollt csinált.

Ennyi egy emberélet.

Pedig tömtük a doki zsebét.

A pénz ezek szerint nem számított, pedig csak annyit kértünk, hogy jobban figyeljen Édesapámra.

Kitartás Angela, ameddig lehet harcolj!

2010. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
Kamu az egész !
2010. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!