Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondjam el a csaladomnak...

Hogy mondjam el a csaladomnak hogy rakos vagyok?

Figyelt kérdés
Ma hivott fel az orvosom azzal hogy megjött a labor eredmenyem,es hogy rakos sejteket talaltak a veremben.
2010. jan. 12. 18:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
milyen rák? tájékoztatott, hogy most ezzel mit lehet kezdeni? hány éves vagy? hogy érzed magad? csak azért kérdezem, mert ezek sokat számítanak. egyébként, ha igaz, amit leírtál, nagyon nagyon együtt érzek veled.
2010. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt telefonon keresztul kozolte veled? Nagyon furcsanak tartom. Hol van ez? Kulfoldon?

Szerintem mondd meg nekik telefonon keresztul minel elobb igy, ahogy ide leirtad. Mondd, hogy elmentel vizsgalatra es megjott az eredmeny. Ne ferdits, ne mondjal mast, csak azt amit erzel es amit a doki mondott.

Amugy pedig nagyon sajnallak, es mennyi idos vagy had kerdezzem meg(((

2010. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne zuhanj magadba. Mond el nekik nyiltan, és mond, hogy együtt ebből is kigyógyulsz majd. A lényeg, hogy harcolj ellene, tegyél meg mindent a gyógyulásodért. Ha hiszel benne, hogy túljutsz rajta, hidd el sikerülni fog. Kivánok teljes gyógyulást.
2010. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leukémia! Feltétlenül közöld a családoddal. A leukémiának is több válfaja van, de ne add fel, küzdj minden erőddel, te megakarsz gyógyulna ez a cél lebegjen előtted.
2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm soha nem mondta meg a családjának. Én úgy gondolom hogy ez családfüggő dolog. Nála jobb volt így sokkal, de nálatok neked kell eldönteni.
2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, minden rendben lesz. Mind szorítunk érted!:)
2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
A véredben??? Akkor az leukémia. Annak is két fajtája van. Megkérdezhetem neked melyik? Szerintem semmiképp ne telefonon közöld velük. Legjobb lenne egyszerre összeülni, úgy csak egyszer kell mondani.
2010. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak telefonon ne közöld, kérlek. Apukám rákban halt meg, és nem tudom mi lett volna, ha nem ültet le, és nem mondja el, hogy megint rákot találtak nála. Először nem mondta el, mi jöttünk rá, sokkal rosszabb volt, mint egy évvel később, mikor leültetett, és elmondta. Mondta, hogy ne mondjam el anyumnak, mert ő akarta elmondani. Mondd el személyesen, ennyit megérdemelnek.
2010. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, és még valami. Ne hidd, hogy nem lehet meggyógyulni, bízz benne, akkor sikerülni fog. Ne rontsd el, hogy már az elején feladod!
2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Sirtam vegig azon amit irtatok!!! Nagyon Szepen Köszönöm a biztatst!!!! Igen külföldön elek. 38-eves vagyok.Hormon vizsgalatra mentem mert babat szerettünk volna..... Azt mondta az orvosom hogy nagyon kesön mentem hozza...Nemtud mar rajtam senki sem segiteni. Egyfojtaban sirok nem tudom nem hiszem hogy eltudom ezt mondani a csaladomnak. A lanyom 12-eves es nagyon anyas.De valahogy megprobalom felkesziteni mi lessz ha en mar nem leszek. ugy hogy nem mondom el.Meg egyszer nagyon köszönöm a meleg joindulatu szavaitokat igazan nagyon jolestek!!!Vigyazzatok magatokra es egeszseget kivanok mindenkinek!!!!Angela.
2010. jan. 12. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!