Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan mondjam el...

Mit tegyek, hogyan mondjam el a családomnak hogy beleszeretttem?

Figyelt kérdés
A családnak van egy nagyon jó barátja aki 42 éves és vonzódunk egymáshoz minden értelemeben. Szeretjük egymást nagyon ! Bármit megadnánk a másikért. De én még csak 18 vagyok. Hogyan mondjam el a családnak?
2010. jún. 23. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
o.O
2010. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
felejtős...majdnem nagyapád lehetne...ha nem is apád bőven...szóval hagyd, nincs jövője...ne csinálj viccet magadból...
2010. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
megértelek...:)
2010. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Hehe :D

Hát ez nevetséges! Te is szerintem nagyon jól tudod, hogy ennek semmi jövője sincs!!!

2010. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
szerintem csak szeretne valami változatosságot. ha biztosra akarsz menni, mutasd be neki valami csinos barátnődet/helyes barátodat, és vond le a tanulságot, hogy tényleg te kellesz-e neki, vagy csak a korod. a családodtól meg kérdezgess róla dolgokat, hogy ismerik, milyennek ismerik, ilyesmi. ha pozitív a véleményük, akkor utalj rá, hogy mi is a helyzet, ha negatív, akkor meg hallgass rájuk, és MARADJATOK BARÁTOK.
2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
55%
Semmi értelme sincs ilyenen gondolkoznod!Eltelik egy kis idő és hidd el,hogy rájössz,nem is akarsz tőle semmit!
2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve együtt is vagyunk! Szeretjük egymást hiába mutattam be neki bármilyen modell barátnőmet engem akart és én is őt. Rokonoknak teljesen pozitív a véleményük az illetőről. De hogy mondjuk meg nekik?
2010. jún. 23. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát sehogy, max akkor ha már együtt vagytok jó ideje és működik.


Az még nem jutott eszedbe, hogy csak arra kellenél neki.

Neki van családja?

2010. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen vannak gyerekei, de elvált. A gyerekei támogatnánka minket ők már tudják, az már egy jó ideje megtörtént és azóta is együtt vagyunk. Nagyon jól érezzük magunkat a másik társaságába.
2010. jún. 24. 08:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

és amikor te 40 leszel, "életed virágában" (tudom milyen ez mert én is ennyi vagyok) akkor ő 64 lesz.

Szexről már csak tized annyi alkalommal lesz szó, mint amennyit te akarnál, koncert, szórakozás már nincs, a gyerekek osztálytársai nagypapának mondják, és neked egyre jobban fog tetszeni a szomszéd 3 gyerekes férfi. Aki viszont csak 45.......

2010. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!