Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szüleid hozzányúlnak a dolgaid...

Szüleid hozzányúlnak a dolgaidhoz ha már nem laksz otthol?

Figyelt kérdés
Nekünk mire észrevesszük átvisz csomó mindent anyunk. Nem lakunk otthol de néha a polcain olyan akár fényképeket találunk, mondjuk exemről is, ami az én szobámba volt. Vagy amit most észrevettem nincs meg egy dícsérő lapom a fősulitól amit kaptam. Ez mire jó? Vagy a kor miatt van?
2012. aug. 8. 10:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Hanem amikor még semmi nem biztos, hogy vissza kell, hogy idővel menj, vagy már saját lakást veszel, vagy van, amikor csak suliban vagy és megtetszik neki valami és átviszi. Azért milyen már? Most rabszolgája, tulajdona vagy a szüleidnek, akik ami a tiéd az az övék is elv alapján gondolkodnak vagy mi?
2012. aug. 8. 12:51
 12/20 anonim ***** válasza:

Az otthoni szobámba bejárkálnak, mert most már anyuék azt használják "irodának". Ott intézi el a papírokat, utálásokat stb. Mert hogy "ott kényelmes". Egyetemistaként albérletben vagyok, amit tudtam elhoztam, de így is rengeteg cuccom otthon maradt. Bár egyik sem olyan ami miatt balhé törne ki ha rátalálnak.


20/L

2012. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Félreviszi egy két ember a kérdést. Nem valami titkos dolgot ha rátalálnak, hanem pl valami olyat pl fényképet amin még rajta sincsenek átviszi magához érted?
2012. aug. 8. 13:58
 14/20 anonim ***** válasza:
Amikor elköltöztem, csak az íróasztal, az ágy, és a szekrény maradt a szobámban, ezeket eladták interneten, kifestették, kitapétázták a szobát, az az ő hálószobájuk. Nem várom el, hogy egy 50 nm 1+2 fél szobás panelben fenntartsanak egy szobát úgy, hogy ott sem lakom, így nem is haragszom érte.
2012. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ez okés is utolsó. de mint írtam nem tejlesen ilyenre gondoltam. de azét köszi a hozzászólást. :)
2012. aug. 8. 14:10
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Otthol? Na, az agrárértelmiségi!!!
2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Menj a pisába öcsém! Hallottál már vidéki nyelvjárásról? A pesti gyökér duma meg, hogy mindenhova "a" van rakva? a Pisti, a józsi a a aaaaaa mint valami faxszopók. Miért nem inkább írsz valamit a témához. Balfaxkám.
2012. aug. 10. 07:49
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, hogy te mekkora paraszt vagy...
2012. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Miért? mert unom, hogy sosem a kérdésre válaszol sok ember? Ő nem paraszt hogy le agrárértelmiségizett? Dugó van neked is, ha csak ennyit tudsz.
2012. aug. 10. 11:26
 20/20 A kérdező kommentje:
Többiektől bocs, ha valakinek nem tetszett ahogy válaszoltam
2012. aug. 10. 13:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!