Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szüleid hozzányúlnak a dolgaid...

Szüleid hozzányúlnak a dolgaidhoz ha már nem laksz otthol?

Figyelt kérdés
Nekünk mire észrevesszük átvisz csomó mindent anyunk. Nem lakunk otthol de néha a polcain olyan akár fényképeket találunk, mondjuk exemről is, ami az én szobámba volt. Vagy amit most észrevettem nincs meg egy dícsérő lapom a fősulitól amit kaptam. Ez mire jó? Vagy a kor miatt van?
2012. aug. 8. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen mikor elköltöztem apám végig túrt mindent a szobámban, anyum mondta, hogy apám megtalálta az ultrahang képet arról a gyerekről amit 20 évesen elvetettem. Ahhoz viszont tényleg a szekrény legmélyére kellett benyúlnia és ott is egy nagy táskában volt egy kisebb táska és a kisebb táskában volt egy kis borítékban amiben a kép volt. Szóval kutakodott az öreg rendesen.
2012. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de még nem is az, hanem amikor átviszi magához. Érted.... és amikor véletlen észreveszed szólsz, még neki áll feljebb. vagy tényleg elfelejtkezel a dologról és utána gondolkodol, hogy nekem volt ilyenem is, hol lehet?.... hát hol? a túlzsúfolt szülői polcon, amire már egy gombostű sem férne.
2012. aug. 8. 10:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is elköltözött ,de én meg kérdeztem,hogy kitakaríthatom -e a szobáját,vagy ami neki nem kellett az oda adta,ilyesmi mint az íróasztal székkel,nekem meg jól jött.mert csak egy kis laptop asztalom van az meg neki jött jól ,szóval engedélye nélkül nem kutakodok.Nagyon szégyellném magam!!
2012. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én amikor költöztem vittem mindent.Pár ruhám maradt ott hogyha megyek akkor tudjak mit felvenni.
2012. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Otthon.
2012. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen. mert nem azért hagy valamit az ember otthol mert nem kell, csak ha pl albiban vagy minden xir xart nem viszel oda nem? Van szülő aki ezt nem tiszteli.
2012. aug. 8. 10:43
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok év és hiszti után megtanulták hogy csakis kopogással jöhetnek be és nem nyúlhatnak a cuccaimhoz se. Amikor itthon vagyok nincs gond. De rengeteg olyan is volt hogy megkérdezték hogy kitakaríthatnak-e, én mondtam hogy nem. Hát csak azért is. Most megint költözés előtt állok és megint jött a kérdés hogy takaríthat-e. Hihetetlen hogy ennyi év után sem tanulják meg hogy nem és nem. "De hogy csak a függönyt, de hogy csak az ablakot had pucolja meg."


Zárójelben megjegyzem 20 éves lány vagyok, szeretem a rendet, pedáns és háklis is vagyok. Az ő szobája kupisabb mint az enyém, mégis itt akar rendet tenni. :)


Szóval igen. Hozzá nyúlnak a cuccaimhoz.

2012. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7-es nálunk is ez van az én és öcsém szobám rendbe van az övékébe meg be se lehet menni, mert akkor a kupi erre mindig a mi szobánkat akarja takarítani. Hihetetlen szülők vannak.
2012. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De még ha körbe is néz okés. de ne vigye át. tartsa titokba, hogy bement oszt cső. de pl az én különbejáratu előterembe az üres gázpalacktól kezdve a száraz növény is be lett rakva. behurcolász minden xart még a csürből is ami már a kutyának sem kel.
2012. aug. 8. 10:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Már nem lakok otthon, minden cuccomat elvittem.A bútoraimat is.Anyámék a szobát átalakították maguknak hálónak.Én mondjuk sosem értettem, minek meghagyni a dolgokat úgy ahogy vannak, ha az illető már nem is él otthon és nem is fog sosem visszaköltözni.De biztos én vagyok ilyen felfogású.
2012. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!