Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok arrol ha valaki...

Mit gondoltok arrol ha valaki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 13:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
74%

én sem akarok gyereket. mindenki hülyének néz érte, azt mondják hogy egy nő életében a legcsodálatosabb dolog, hogy életet adhat.

szerintem ez csak pszichoduma, egyébként nem vagyok egy anyatípus, nem lenne hozzá türelmem, karrierista vagyok és nem bírnám a gyerekkel járó stresszt és kötöttséget. nem mindenkinek való a gyerek.

16/l

2012. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Most jót mosolyogtam, 16 éves karrierista... :)


Szerintem ráérsz az egész kérdéssel foglalkozni úgy 10 év múlva, addig egyrészt sok minden történhet, ami valamelyik irányba eldönti a kérdést, másrészt a most benned dolgozó hormonok nem ugyanazok, mint amik majd huszonsokévesen fognak. Ettől függetlenül ha nem akarsz, nem kell vállalni, csak ezt szerintem 16 évesen kijelenteni csacsiság.

2012. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó, nekem 26 évesen is ezt mondják, hogy majd 10 év múlva térjünk erre vissza... Pff...
2012. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%

Én 31 vagyok és én sem akarok! És akkor mi van? Én így szeretek élni,ha látok egy gyerekes anyát az utcán sokszor arra gondolok hogy de jó hogy nekem nincs.:) nem hiányozna az a sok vesződés,probléma meg minden. És valahogy a hormonjaimba sincs belekódolva ez,nem érzem a vágyat arra, hogy szüljek,sőt,taszit a szülés gondolata. És minden tőlem telhetőt megteszek annak érdekében,hogy soha ne kelljen átélnem azt a borzalmat :S

na most majd biztos jönnek a bősz anyák és meghajigálnak kövekkel :D

31/N

2012. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!