Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok arrol ha valaki...

Mit gondoltok arrol ha valaki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 13:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ő élete, az ő döntése. Főnököm ilyen. Lassan 15 éve él boldog házasságban, ő is és a férje is jól keresnek, utazgatnak. Egészségükre.


Két dolgot ítélek el:

- ha mégis szül, csak hogy "leszálljanak róla"

- ha lenézi azokat, akik gyereket vállalnak

2012. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ez hihetetlen hogy mindenki beszol.

Semmi gond nincs a helyesirasommal baratom, csak eppen nincs ekezet a tetves billentyuzeten mivel nem Magyarorszagrol irok..

2012. máj. 15. 13:55
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem provokacionak szantam a kerdest, nem tudom mi a gond.

Szemelyes okokbol kerdeztem, es mert kivancsi voltam mas velemenyere, gondolataira.

Masfelol pedig ez a forum pont azert van, hogy barmit megkerdezhessen az ember, nemdebar? Akar provokacio, akar nem.

2012. máj. 15. 13:59
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Ne is törődj velük, itt mindenkinek beszólnak, leszólnak, utálkoznak, tök mindegy milyen kérdést teszel fel! Ja, meg le is pontoznak, bármit válaszolsz.
2012. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy az ő döntése, mindenkinek joga van így dönteni.
2012. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

Én pedig pont attól vagyok rosszul, hogy senki nem veszi komolyan, hogy nem akarok gyereket, mert még "csak" 26 éves vagyok. Ha véletlenül szóba kerül mindenki küldetésének érzi hogy elkezdjen győzködni, hogy márpedig úgyis meggondolom magam, mert MINDEN nő akar gyereket. Úristen....

Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni, én ismerem magam, sőt, a saját anyám megmondja hogy nekem nem való gyerek... Ráadásul a párom sem szeretne (5 és fél éve vagyunk együtt), ennek ellenére nem hiszik el, hogy komolyan gondolom.

2012. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2012. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Az ő dolga!

Engem sokkal jobban idegesít az, amikor ilyen kérdéseket látok, hogy "Mit gondoltok arról, ha valaki..." és beírnak egy teljesen hétköznapi élethelyzetet.

Mondjuk: nincs gyereke, 1 gyereke van, 5 gyereke van, nem ment férjhez, nem nősült meg, pedig "már" 30 éves, sokat dolgozik, vagy éppen nem dolgozik, mert háztartásbeli stb...

Mégis mit gondolnék?

Azt gondolom, hogy mindenki maga tudja, hogy hogy akar élni, és neki mi a jó!

Ha neki ez jó, áldásom rá, nem kell kibeszélni, mert éppen máshogy él, mint én.

2012. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
6%
Nélküle is boldog tudsz lenni, de az életed soha nem lesz telljes.
2012. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Inkább ne szüljön valaki, minthogy szül aztán nem foglalkozik a gyerekkel mert a háta közepére sem kívánja."


Valóban igaza van ennek a válaszadónak. Én sokszor látom, hogy kevesen foglalkoznak a gyerekkel, nem nevelik meg őket, és nem válaszolnak rendesen a kérdésükre meg ilyenek.


És mindenkinek joga van eldönteni, hogy akar-e gyereket vagy sem.

2012. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!