Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok arrol ha valaki...

Mit gondoltok arrol ha valaki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 13:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ő élete, ő döntése. Biztos érzi mindenki, hogy mire van igénye, mi okoz neki örömöt.
2012. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Azt, hogy az ő dolga.

Gyerek nélkül is lehet teljes életet élni.

2012. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést hetente felteszi valaki.

Engem nem izgat, ki mit akar, szerencsére megteheti bárki, hogy ne legyen gyereke, van önrendelkezési joga, szerintem ez szuper. Inkább ne szüljön valaki, minthogy szül aztán nem foglalkozik a gyerekkel mert a háta közepére sem kívánja.

2012. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ez a kijelentés a huszonévesek szájából furcsa. Rengeteg olyat ismerek, akik húsz évesen kijelentették, hogy nekik bizony nem kell gyerek, tíz év múlva meg már a másodikkal tologatták a babakocsit. 35 éven felül kezdem elhinni, hogy valaki ilyen kijelentést komolyan gondol, addig nem.
2012. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz semmit, ha nem akar és nem is lesz. Azt már elítélem, amikor a társadalmi elvárás alapján,mégis megszületik a gyerkőc.
2012. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Az ő dolga, csak engem se ítéljen el, hogy 20 éves létemre babát szeretnék :) Gyermekorvos leszek, sokat vagyok osztályon, és az a tapasztalatom, hogy sok nő bár ne szült volna, annyira alkalmatlanok az anyaságra. Csak a társadalom miatt ne szüljön senki!
2012. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha hetente felteszi valaki ezt a kerdest akkor megis miert nincs a listaban, ezt megmagyaraznad? hmm?
2012. máj. 15. 13:22
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Először is azt, hogy magánügy, mi köze hozzá bárlkinek is? Másodszor pedig azt, hogy remélhetőleg felnőtt ember, aki tudja, hogy milyen döntésének mi a háttere, a következménye, valamint bátran és konzekvensen ki is áll a döntése mellett.


Tisztelem érte és maximálisan tiszteletben tartom a döntését.


Hogy mit gondolok azokról, akik pocsék helyesírással hetente feltesznek ide egy ilyen kérdést, látens provokációnak szánva, az más kérdés...

2012. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
ez totál magányügy hogy ki akar gyereket meg ki nem. Ha találsz egy hasonló gondolkodású párt, akkor semmi gond nincs ebből.
2012. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom, mint arról aki akar gyereket. Baromira nem érdekel...
2012. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!