Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rosszul érzem magam amiatt...

Rosszul érzem magam amiatt hogy Anyu későn szült. Hogy változtassak a gondolkodásomon?

Figyelt kérdés
Anyu 35 volt amikor születtem, én most 16 leszek. Mostanában ha egyedül vagyok (mert akaratlanul is ilyeneken gondolkodom )szinte bepánikolok attól hogy 10 év múlva 60 lesz, stb.. Tudom nem vagyok normális de olyan rossz érzés..annyit dolgozik és soha nem szórakozik, nem megy el soha. Mindenki mást ilyen huszon egy-két évesen szült az anyja. Nem tudom át jött e hogy mit akarok mondani, ha hülyeségnek tűnik megpróbálhatom máshogy megfogalmazni. A lényeg hogy nem tudom mit csináljak ezzel az érzéssel.
2011. ápr. 6. 17:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hé, nem vagy egyedül!:)

Kb egykorúak vagyunk 16 leszek 1-2 hónapon belül. Anyum 32 évesen szült meg, manapság Hollywoodban divat 40felett szülni.

Ő most 47 éves és sztem tök jó kapcsolatom van vele. Persze vannak gondjaink de jóban vagyunk:)

2011. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Anyum engem is 35 évesen szült,de nagyon fiatalos.Ezen már én is gondolkodtam,de engem nem zavar,amíg jó a kapcsolatom vele.
2011. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!