Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan változtassak magamon,...

Hogyan változtassak magamon, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Iszonyatos dolgot tettem. Egyetemista vagyok, és hazudtam a jegyeimről a szüleimnek, csak egyről, mert mindig egyes lett és szégyelltem, és ezért hazudtam.

A szüleim teljesen ki van bukva rám, meg is értem, szörnyű amit tettem, de nem tudom, hogy mit tegyek, hogy jobb legyen, vagy, hogy hogyan tegyem jóvá.


21/L


2010. jún. 24. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már ez sajna megtörtént, kérj gyorsan bocsánatot és fogadd meg, hogy többet nem teszel ilyet. Mond el azt is nekik, hogy miért füllentettél.
2010. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, Istenem... tragédia. Úgy írsz, mintha embert öltél volna.
2010. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérj elnézést. Mondd, hogy butaság volt részedről, de nem akartál nekik csalódást okozni. Mondd, hogy többet nem fog előfordulni, és a jövőben figyelsz, hogy ne legyen 1es semmid.

Esetleg egy békülős vacsi sem árt. Főzöl nekik vmit, vagy veszel nekik sütit és minden rendben lesz.

2010. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azért írtam így, mert ők így érzik...

elvileg én vagyok az éltanuló... ehhez képest...

és nagyon nagyon utálnak

2010. jún. 24. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy utálnak. Mérgesek, csalódtak benned. Minden csoda 3 napig tart. :)

No para!

2010. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

nem egészen értem. 21 éves vagy egyetemista. felnőtt ember. Megbuktál, van ilyen elmész uv-re


(nem is értem, hogy a szüleidnek mi köze a jegyeidhez, az enyémek meg nem kérdezték volna és én se kérdezem a gyerekeimtől. Nagyon rossz lehet a viszony köztetek, félhetsz tőlük,ha képes voltál hazudni ezért)

2010. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a baj, hogy egymás után 3x buktam meg a tárgyból féléven belül... és mindez azért mert nem tudtam bejárni...


rossz viszony nincs, csak nagyon, talán túlságosan szoros, de nem rossz, nagyon sokat adok a véleményükre, és nem akartam rossz színben feltűnni előttük...

de nem tudom, hogy változtathatnék ezen, és hogy lehetnék mindig őszinte, hogy ilyen többet ne forduljon elő

2010. jún. 24. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

ne nekik akarj megfelelni, hanem magadnak.

Az a szomorú, hogy nem magadra vagy mérges, nem azt mondod, hogy barom voltam mert meghúztak, hanem a szüleidtől félsz. Egy kicsit már le kéne válnod róluk és a saját életedet élni, megpróbálni saját magadnak megfelelni.

2010. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

18:36 Laza vagy, mint a nyári gatyagumi. Azért valami közük lehet a szülőknek a lányuk eredményéhez. Ha te nem törődsz a gyerekeid jegyeivel, az a te bajod. Mint az is, hogy a te szüleid sem törődtek a tieddel.

A kérdezőnek: a legjobban az fájhat a szüleidnek, hogy nem voltál őszinte velük. Gondolom, hogy jó a kapcsolat köztetek, ők megbíztak benned, te meg becsaptad őket. Ez fáj, és most már neked is. Nem kifizetődő visszaélni a bizalommal. Meg fognak bocsájtani, monj el mindent őszintén, és akkor a segítségükre is számíthatsz. Fel a fejjel!

2010. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

csak én diplomáztam ugy le,hogy anyámék sose kérdezték,hogy mim hanyas,megelégedtek annyival,hogy haladok?

nincs meg a tárgy,és? majd köv félévben felveszed,és megcsinálod...


ez lenne a legnagyobb bajom,én lennék a legboldogabb...

és még vagyunk ezzel igy jópáran...

2010. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!