Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan változtassak magamon,...

Hogyan változtassak magamon, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Iszonyatos dolgot tettem. Egyetemista vagyok, és hazudtam a jegyeimről a szüleimnek, csak egyről, mert mindig egyes lett és szégyelltem, és ezért hazudtam.

A szüleim teljesen ki van bukva rám, meg is értem, szörnyű amit tettem, de nem tudom, hogy mit tegyek, hogy jobb legyen, vagy, hogy hogyan tegyem jóvá.


21/L


2010. jún. 24. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem nem kellett kérdezni, én mondtam ha akartam, mindig arra kértek, hogy legyek diplomás ember, és hogyha baj van és segiteni tudnak akkor szóljak. Soha nem kérdeztek, csak akkor ha én már szóltam, hogy na most mek vizsgázni.De mindig elmondtam, ha megbuktam ha nem.

Jah és meg van diplomám, mindjárt a második is, erről még egyet sem kérdeztek.

De midnenképp kérj bocsánatot és mondd el, hogy te vis ugyanolyan nagyon szeretnéd a diplomádat, mint ők, sőt még jobban.

2010. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

18.36 vagyok


aki egyetemista felnőtt ember, az ő felelőssége a tanulás. ülhetsz egy másodikos mellett, de 21 évesen azért már el kell engedni a gyerek kezét, vagy neki lesz kára belőle (pl. hazudik a szüleinek félelemből, amit az én gyerekeim soha nem tettek volna meg.)

2010. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

megértem hogy minden családban más a helyzet


ez választható tárgy, szóval lehet fel se veszem újra


itt a gond az, hogy én magammal nem vagyok elégedett, és ezért hazudtam, mert nem akartam, hogy csalódjanak bennem, most mégis sikerült elérnem... azt hittem ki tudom javítani

2010. jún. 24. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!