Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rosszul érzem magam amiatt...

Rosszul érzem magam amiatt hogy Anyu későn szült. Hogy változtassak a gondolkodásomon?

Figyelt kérdés
Anyu 35 volt amikor születtem, én most 16 leszek. Mostanában ha egyedül vagyok (mert akaratlanul is ilyeneken gondolkodom )szinte bepánikolok attól hogy 10 év múlva 60 lesz, stb.. Tudom nem vagyok normális de olyan rossz érzés..annyit dolgozik és soha nem szórakozik, nem megy el soha. Mindenki mást ilyen huszon egy-két évesen szült az anyja. Nem tudom át jött e hogy mit akarok mondani, ha hülyeségnek tűnik megpróbálhatom máshogy megfogalmazni. A lényeg hogy nem tudom mit csináljak ezzel az érzéssel.
2011. ápr. 6. 17:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
anyukám 38 évesen szülte kis tesómat és bevallom őszintén, én is félek tőle, hogy így fogja gondolni a későbbiekben, mint te, vagy akár szégyellni fogja...:( bár borzalmas anyás, fiú, de tartok attól, hogy kamasz korában nehogy megbántsa anyát emiatt:S
2011. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Szeresd ameddig tudod lehet hogy hamarabb szülte őket az anyjuk de lehet hamarabb is veszítik el a lényeg hogy szeresd ameddig tudod.
2011. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg, gondolom jó viszonyban vagytok, egyszerűen szeresd őt, és tiszteld őt azért, mert "bevállalt" még téged 35 évesen:)
2011. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%

Néha nem értem az embereket. Szégyelli az anyját, mert öreg? Örüljön, hogy megszülte, és neveli!

Hogy lehetsz ilyen? Jó dolgodban nem tudod, mit tegyél?!

2011. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Nem ezt írtam! Pont hogy az a bajom valószínüleg nem lehetek vele olyan sokáig mint pl az akit előbb szültek.
2011. ápr. 6. 17:34
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, a mai gyereknek a fele már 30 fölött született.

Azért a mai 60-asok még nagyon jó bőrök.

Inkább az a baj, ha a tied 50 évesen úgy él, mintha 90 lenne. Férje, pasija? Vagy gondjai vannak? Biztasd, hogy törődjön magával! Dícsérd, milyen szép! Küldd el szórakozni!

Szabadítsd rá a barátnőit! Ajándékozz neki szolibérletet, szemfestéket, parfümöt(nem baj, ha olcsó)

Ha egyedül nevel, akkor 60 évesen lehet hogy ki fog virágozni. Ha már te a saját lábadra állsz majd, több ideje és pénze jut magára, majd akkor bepótolja a szórakozást, (a pasizást,) az öltözködést. Nem az a baj, hogy hány éves, szerintem túl sok van a vállán most, nem?


Öreganyám 40 évesen már sötétbarna ruhát és fekete kendőt hordott, ősz volt(bár 42 évesen azért szült még)

a mai 40-esek sortot hordanak meg műkörmöket.


Tényleg, fizesd be egy műkörmöshöz! Az nagyon vissza tudja adni a nőiséget.Összespórolod valahogy. Vagy egy hennázásra.

Az érzésed el fog múlni, ha anyud kivirul. Ha van apud, vagy férje, akkor udvaroljon neki. Ha nincs, akkor szerezni kell mielőbb ilyesmit!

asziszi anyukád, hogy pesztra és családfenntartó egy személyben, pedig egy élete delén levő, legszebb éveit élő nő, egy kinyílott, virága teljében lévő rózsa. Ezt kell észrevennie. És akkor te is nyugodt leszel.

10 év múlva te fiatal, dolgozó nő leszel, neki pedig semmi gondja: együtt mehettek adriai hajóútra. Ha szeretitek a búvárkodást.

2011. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, minden relatív. A húgom 39 évesen halt meg, 16 és 10 éves gyereket hátrahagyva. És ő viszonylag fiatalon szült.
2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

46 nő vagyok előző. Nem tudhatjuk.

osztálytársam 26 évesen itt hagyta a két kisgyerekét és a súlyos beteg férjét. Az adósságban. Csak lefeküdt, nem kelt fel.

nagyanyám 42 évesen szülte apámat -anyámat az ő anyja 40 évesen - és nagyanyám engem is felnevelt, 93 évesen halt meg, több dédunokáját is látta.

2011. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
mármint a 17:42-es a negyvenhat éves nő
2011. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ez nagyon szomorú amit írtál, tényleg sajnálom.

2011. ápr. 6. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!