Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti kire hasonlítotok a családban?

Ti kire hasonlítotok a családban?

Figyelt kérdés
Én az anyai üknagyapámra. Az ő génjei jöttek ki rajtam méghozzá elég dominánsan. Fura, de tényleg így van. A story is elég fura mert ő kiment az USA-ba, és New Yorkban egy olasz-szicíliai származású nőt vett el feleségül majd hazaköltözött vele Magyarországra 10 év kint lét után. Jó story mi?
2020. febr. 3. 02:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetben talán a nagymamámra. Anyám, apám, nagypapám mind társaságkedvelő emberek (voltak), nagy baráti körrel, egyedül a mamám volt mindig is zárkózottabb típus. Szorgalmas nagyon, meg kedves másokkal mindig, de nem igényelte úgy a társaságot soha. Mondjuk nem feltétlenül csak a gének játszhattak közre ebben, hanem az is, hogy kicsiként gyakorlatilag a mama nevelt fel, ő volt velem otthon, amíg a szüleim dolgoztak.
2020. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vegyes...


De leginkább az egyik anyai nagynénémre, akit már nem ismertem..

2020. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
nyilván egy névtelen oldalon akarna bárki dicsekedni.
2020. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre teljesen anyukám és apukám keveréke vagyok, mindkettejükre nagyon hasonlítok.

A természetem viszont inkább a nagyszüleiméhez hasonlít.

2020. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyikükre sem. Külsőre max szemre muter de ennyi, fater alkesz mint az állat, muter meg egy pszichopata állat, én pedig egy halál nyugodt ambiciózus szeretetteljes ember vagyok.
2020. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én apukámra, de nagyon. :)
2020. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
9-es, senki nem írta, hogy kunszt az olasz származás. Neked kivel van bajod, saját magaddal?
2020. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

9-es, aki írta, nem az olasz származása a kunszt. Az a kunszt (hogy a te szavaiddal éljek), hogy pl. téglafejű sváb nagymamájától örökölte a szőke haj-kék szem-hófehér bőr kombót. Olasz származású nagyijától pedig a szép arcvonásokat (az olasz nők fiatalon szépek).

Szóval mindkét nagyiból a jó ötvöződött benne, aki írta (és gondolom, pl. erről is szól a kérdés.)

2020. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Én senkire a felmenőim közül. Viszont a bátyám és én hasonlítunk. Bátyám lánya kiköpött én külsőleg-természetre egyaránt. A két lányom szintén nem hasonlít rám. Egyik lányunk hasonlít az apjára, a másik egyikünkre sem. Érdekes ez a genetika, az biztos.
2020. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre Apukám, de már ijesztően 😂 Mintha ikrek lennénk, ha ugyanolyan korú képeinket egymás mellé tesszük minimális különbségek vannak csak. Belsőre is Apa, Anyás beütésekkel. Apró dolgok hasonlítanak anyáéra: fül, lábfej...ilyenek 😊
2020. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!