Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti kire hasonlítotok a családban?

Ti kire hasonlítotok a családban?

Figyelt kérdés
Én az anyai üknagyapámra. Az ő génjei jöttek ki rajtam méghozzá elég dominánsan. Fura, de tényleg így van. A story is elég fura mert ő kiment az USA-ba, és New Yorkban egy olasz-szicíliai származású nőt vett el feleségül majd hazaköltözött vele Magyarországra 10 év kint lét után. Jó story mi?
2020. febr. 3. 02:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
postás
2020. febr. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 L.. István ***** válasza:
80%
Úgy nézek ki mint az anyám, de úgy iszok mint az apám.
2020. febr. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ciao ragazza. Ennyit tudok olaszul, azt is egy filmből. Nem dicsekedni jöttem, ők is csak olyan emberek mint más. Csak unatkozok that's all.
2020. febr. 3. 05:31
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok,Arcom anyára,szám,mosolyom mamára,lábam apára,
2020. febr. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos, senkire. 😎
2020. febr. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából senkire sem, vannak olyan családok, ahol mindenki nagyon hasonlóan néz ki, és ismeretlenül is megmondanád, hogy ők rokonok, de nálunk mindenki eléggé különbözik egymástól, (ezt nem csak én mondom, hanem pl. régen osztálytársakkal amikor ez volt a téma, akkor ők is megerősítették) viszont kisebb dolgokban hasonlítunk, pl. a testvéremmel hasonló orrunk van, anyukánktól örököltük a kék szemünket, én a hajszínemet is, apukámat is látni szoktam magamban, de nem tudom pontosan megmondani, pontosan, hogy miben hasonlítok rá. Összességében én azt mondanám, anyukámra hasonlítok jobban, mert a haj és bőrszínünk ugyanolyan, de arcra inkább apámra ütöttem.
2020. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A két nagymamámra.
2020. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Színeim (szőke haj, kék szem, nagyon fehér bőr) az egyik nagymamámra. Vonásaim (szabályos, viszonylag szép vonású arc), ő meg a másik nagymamám, aki olasz származású.
2020. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Olasz származás miért lenne akkora nagy kunszt - ezt egy válaszolótól kérdezem.


Én édesanyámra hasonlítok a legjobban.

2020. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre mindkét szülőmre, belsőre anyumra.
2020. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!