Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy játszhat-e, viccelődhet-e a nagyapa (nekem apósom) az unokája kukijával, fütyijével? Ti hogyan állítanátok le a nagyapát? Főleg fiúgyermekes apukák válaszát várom.

Figyelt kérdés
Hozzáért a gyerek fütyijéhez, amikor ezt csinálta.

2015. jún. 30. 13:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát fura, hogy ebből ilyen veszekedés lett. Biztosan vannak más gondok is, ha nem lehetett velük normálisan beszélni.
2015. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
Amíg nem a szájába veszi, csak a szájára addig nincs baj.
2015. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Na ezt az utolsót nem értem, csak a szájára? Mi?
2015. jún. 30. 19:08
 24/25 A kérdező kommentje:
Ez egy cirkuszolós família, sajnos az elején túl nagy volt a szerelem , és én azt hittem, mi majd mindent kibírunk, de tévedtem. Anyós az a fajta, aki azt pedzegeti, hogy mi is mindig veszekednénk, (ő meg én), mint ő a lányával, aki még velük lakik. Nincs az az Isten, hogy én anyósommal egy házban lakjak. Mert hogy anyós és lánya még azon is tudnak veszekedni(micsoda dicsőség), hogy a kanáltartó a mosogatóban, vagy annak a szélén legyen. Após: Megyek be a házukba. Egyszer csak egy agresszív torokból hallható ordítást hallok: -Mész vissza!. Én így még a kutyával sem beszélek. Megálltam. Visszakérdek: Tessék?Apósom:-Ja te vagy az? Azt hittem anyósod jött ki a házból. Részemről teljes döbbenet. Hogy visszahúzta a méregfogait és konszolidálta magát, így én sem vettem fel a kesztyűt. Már megtanultam megvédeni magam, ha kell. Fölösleges vitákba, ha egy mód van rá, nem bonyolódom, de ha kel , odacserdítek. Nem kell hozzám már hangszóró. Tőlük tanultam.
2015. jún. 30. 19:21
 25/25 anonim ***** válasza:
85%
Após-anyós: kuka, a férjed... lassan fel kéne nőnie, akár már apa is lehetne.
2015. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!