Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » S. O. S valaki tanácsal...

S. O. S valaki tanácsal lásson már el létszives anyos viszonyal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

A barátom és én már másfél éve együtt vagyunk, de az anyukája mindig bele szol a kapcsolatunkba, es nem tud elfogadni!

Mindig probléma neki ha megyek hozzájúk hétvégén, de csak ugy tujuk megoldani mert ő akkor jon haza Budapestről"

De ha meg ő jönne hozánk akkor az lenne a probléma, mert akkor meg nincs othon!

És állandoan elmond mindenek engem az anyukája, hogy én soha nem csinálok semmit, pedig mindig ki takaritom a szobát magunk után és a barátomnak is mindig megcsinálok mindent amit kér, ha be kel pakolni be pakolok, ha éhes ennivalot csinálok neki!

De az anyukájának semmi sem felel meg!

Azt is közölte velem hogy ő nem ilyen lányt szán a fiának stb..

Szóval szerintetek mit csináljak?

Ez az egész már másfél éve megy, mi meg nagyon szeretjük egymást!



2014. júl. 29. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nyalizzál neki. Kérd ki mindenről a véleményét, hogy ő ezt hogyan csinálná a helyedben, hogyan takaríts, hogyan főzz, kérjél tőle recepteket. ( Az más kérdés, hogy a háta mögött úgy csinálod, ahogy te szeretnéd)
2014. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Huh ..szerencsés vagy nálunk, 8 év után hátulról keresztbetett nekem.

Anyuci pici fia, nehéz ügy és itt nem az anyja a fő probléma, hanem a fia.

Kaki után ne töröld ki a popsiját?

2014. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy nehéz kérdés. Anyóssal én is csak azóta vagyok jóban, mióta elváltam a fiától, és rájött, hogy nem én voltam a hunyó :)
2014. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Párod mit szól hozzá?Ha most nem áll melléd,akkor előbb utóbb neked is eleged lesz!Én nem nyaliznek,inkább nem mennék hozzájuk..
2014. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A barátom már több x mondta neki hogy a magán életünkbe ne szóljon bele de nem hatot!!

Az anyukája álandoan káromkodik, és velem is úgybeszél mint egy kutyával!

Mindig próbálok ki álni magamért de olyanokat szokot néha mondani hogy elkap a sírás!!

A barátom is mindig megvéd de hiába!!!

Már neki is elege van az anyukájábol!!

A szüleimnek nem is akarok szolni mert akkor nem engednének hozzájuk, és az nem lenne jó!

Nem mintha olyan szívesen mennék így!

De hát szeretem!

2014. júl. 29. 22:50
 6/15 anonim válasza:
55%

És ez így is marad! :) Az én anyósom, miután 7 év után bejelentettük, hogy összeházasodunk, sírógörcsöt kapott. Addig próbált minket szétszedni. Most a gyerekeinket neveli ellenem.

Szokd meg, mindenbe beléd fog kötni. Ha azt mondod, hogy az ég kék, akkor ő azt mondja, hogy márpedig az piros.

Amúgy egyetértek az első válaszolóval.

2014. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudtok még össze költözni?
2014. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha össze tudnánk de sajnos ez nem ilyen egyszerű!:/ Én 17 éves leszek és ő 18! És a fradi játékosa és ő hotelben lakik budapesten amit biztosít neki a kulb! Gondolkoztunk már rajta de ebbe természetesen a drága anyukája nem menne bele hogy ő a hotelt ott hadja ami ugye ingyen van semmibe se kerül nekik, és Budapesten egy albérlet nem olyan olcsó, és az én szüleim se díjaznák szerintem hogy Pécsről Budapestre költözzek!

De én meg már nem bírom elviselni az anyukáját! szörnyű! Inkább alszom fönt az emeleten egész nap mint hogy egy légtérbe keljen lenni vele! Mert mindig belém köt ha olyanja van!! Jó múltkor voltunk bál szerűségbe és még azt is meg szabta hogy mi legyen rajtam.... természetesen a vég eredménnyel sem volt meg elégedve! Ami állt egy blúzból egy szoknyából egy zakóból és egy topánkából!

2014. júl. 29. 23:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagyok, van egy pici fiam, és épp nemrég mondtam a férjemnek, hogy talán én is egy borzalmas anyós leszek. :D Nem vagy neki szimpi, és ez ellen nem tudsz mit tenni. Hova tovább próbálkozol majd, és a párod minél jobban fog téged védeni, annál nagyobb lesz a feszültség. Rá kell hagyni, hogy ráébredjen, hogy nem ér célt a viselkedésével.
2014. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Mosolyogj, és bólogass. Ez biztos idegesíteni fogja. Mást nem tudsz tenni.

Egy megjegyzés: nem szoktam vele foglalkozni, de a helyesírásod borzalom. Tanulj, mert fiatal vagy, és az önálló élethez bizony nemártana egy jól fizető munka.

2014. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!