Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy játszhat-e, viccelődhet-e a nagyapa (nekem apósom) az unokája kukijával, fütyijével? Ti hogyan állítanátok le a nagyapát? Főleg fiúgyermekes apukák válaszát várom.

Figyelt kérdés
Hozzáért a gyerek fütyijéhez, amikor ezt csinálta.

2015. jún. 30. 13:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Szóval nem fog kiderülni, hogy konkrétan mi is történt?
2015. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%

10: De nem ezt írtad :D Ez tényleg elég fura :D

De a popsipuszilgatás szerintem tök természetes. Nyilván pici babánál, nem már nagyobb gyerekeknél.

2015. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%
Kamu?
2015. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

12: :D Mondtam... nem akartam ilyen részletekbe menni, mert nem ez volt a kérdés, csak kikívánkozott... hát 1 éves múlt, annyira már nem pici és már felfedezte magának a kukiját, szóval szerintem ilyenkor már tartsuk tiszteletben az intim dolgokat.


Kérdező: mennyi idős a kisfiú?

2015. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Én utálom az effajta 'viccelődést'. Szerintem nyugodtan kérd meg a nagypapát, hogy legyen szíves ilyeneket nem mondani, csinálni.


Én egyszer szemtanúja voltam egy rokon kislány pelenkázásának és valamelyik férfi rokon olyan fura hangsúllyal azt mondta, hogy hmmm, de jó kis hajlékony. Brrrr! Nekem már ez is több, mint vicc!

2015. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ez egy régi történet. Akkor történt amikor éppen szobatisztaságra lett szoktatva a kisfiú. Nem volt rajta semmi, mert nyár volt. Zárt udvarban laktunk. Nagyapa lehajolt az előtte álló kisgyerekhez és odanyúlt a kukijához és megpiszkálta, himbálta, csiklandozta. Volt szólva, amiből óriási cirkusz kerekedett, aminek az anyós volt a főszereplője. A férjem nem látta a saját szemével és azóta sem lehet meggyőzni. Sőt én vagyok pellengérre állítva. Hiába mondom, hogy a saját két szememmel láttam én is. A csavar a dologban az, hogy erre az anyukám hívta fel a figyelmemet, mert ő látott először vmit, gondolom ugyanazt a mozdulatot. Onnantól kezdve nem volt nyugodalmam és beigazolódott a gyanú, mivel pár napra rá a saját szememmel láthattam, mit csinál az após. Én a házban voltam és a szobaablakon néztem ki.
2015. jún. 30. 15:29
 17/25 A kérdező kommentje:
A mai napig isszuk a levét, mert ha arról van szó, hogy családi ünnep lesz, ahová mindenki hivatalos lenne, előtte cirkuszok mennek itthon. Ki, mikor jöjjön, hogy a két nagyszülőpár biztos, hogy elkerüljék egymást.
2015. jún. 30. 15:33
 18/25 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy amikor fizikailag bemutattam a férjemnek a z apósomtól látott mozdulatot, rám förmedt, hogy ne nyúlkáljak, pedig mi felnőtt emberek vagyunk és férj és feleség.
2015. jún. 30. 15:39
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha ezt egyszer csinálta, akkor nem gáz, biztosan nem volt semmi hátsó szándéka.

De ha rendszeresen csinálja, az gáz.

Egyébként, amikor szóltatok neki, akkor mit mondott? Miért lett ebből veszekedés?

2015. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Anyósommal kezdtem el akkor beszélni, és csak addig az egy mondatig jutottam, hogy anyukám mit látott. Anyósom cirkuszolni kezdett. Azt ordibálta, hogy:- azt mondod apósod pedofil? Mire én: Nem tudom. Mivel én sem tartottam a legdurvább dolognak, de viszont elfogadhatónak sem, ezért gondoltam úgy hogy szólni kell és ezt meg kell beszélni. Csak annyit akartam, hogy ne nyúljon a gyerekhez így. Ez elfogadhatatlan. gondoltam, értelmes emberek, akikkel meg lehetne beszélni, hogy ezt ne csinálja. viszont így már évek óta mennek a veszekedések a családban, mert mertem szólni. A férjem nem áll mellettünk, enyhe kifejezés az, hogy tehetetlen az apjával szemben. Nem képes a gyerekei érdekeit képviselni.
2015. jún. 30. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!