Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy játszhat-e, viccelődhet-e a nagyapa (nekem apósom) az unokája kukijával, fütyijével? Ti hogyan állítanátok le a nagyapát? Főleg fiúgyermekes apukák válaszát várom.

Figyelt kérdés
Hozzáért a gyerek fütyijéhez, amikor ezt csinálta.

2015. jún. 30. 13:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
ÍRd már le, hogy mi történt szerinted, mert a kérdésednek semmi értelme.
2015. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

szép szóval

ha arra nem hallgat, akkor nem marad vele kettesben, ha meg nem áll le, akkor nem viszem hozzá

2015. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Egészen pontosan mit tett a nagypapa? Ami itt le van írva, hogy hozzáért viccelődve a fütyijéhez, ez alapján semmi rossz véleményem nincs róla. Ha egyéb más is történt, illetve rendszeres, akkor van teendő....
2015. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
azért szerintem ez nem normális dolog. Az én lányommal sosem játszanak a nagyszülők úgy, h hozzáérnének a nemiszervéhez bárhogyan is. Viccelődni meg .. hát.. fura az apósod.. nincs ki a 4 kereke az biztos.
2015. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

De hogy került oda a fütyijéhez? Nem értem.

Az elég fura és nekem perverz is, ha előveszi és játszik vele.

De ha pl. pelenkacsere, vagy fürdés van, akkor el tudom képzelni, hogy valamit viccel a fütyijével. Persze az is gyanús lenne, ha minden ilyen alkalommal fütyizne.

Egyébként ha zavarna, egyszerűen rászólnék. Illetve ha nem az én apám, akkor a férjemnek szólnék, hogy szóljon már rá.

2015. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Ez adott esetben kimerítheti a védekezésre képtelen kiskorú ellen elkövetett, családon belüli nemi erőszak fogalmát.

Enyhébb esetben szimplán csak ízléstelen b*nkó az öreg.

2015. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Én megértelek. Engem anyósom azzal hívott fel, amikor egy hetes volt a fiam, hogy szóljak mikor jöhet át, mert még nem látta a gyerek kukiját... ??? Mi van? És komolyan gondolta... Na azóta sem sűrűn láthatta, ha náluk vagyunk és úgy alakul, hogy pelenkázni kell, mindig átviszem a másik szobába. Volt, hogy utánam jött, letérdelt a gyerek mellé és miközben pelenkáztam, a fenekét puszilgatta, mint egy őrült. Nekem ezek perverz dolgok. Azt sem szeretem, ha mindenhol csókolgatják, mintha szerelmesek lennének belé... a kukis témák már kiverik a biztosítékot. Szerintem bármelyik hozzáérne, kirobbantanám a balhét. A gyerek is tanulja meg, hogy ez intim dolog, nem mutogatjuk mindenhol, és nem érhet hozzá senki csak úgy. Én is csak tisztálkodáskor nyúlok hozzá.
2015. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
7: Én azért abban semmi rosszat nem látok, ha megpuszilgatja a nagyi a kis babapopsit.
2015. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Szóval mit csinált pontosan a papa?
2015. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
8: A gyerek a hátán feküdt, a mama arca a gyerek kukijában volt benne és nyögdécselős hangokat adott hozzá és azt mondogatta, hogy jaj de szeretem... nekem ez perverz.
2015. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!