Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért törvényszerű, hogy...

Miért törvényszerű, hogy minden anyós szemétkedjen?

Figyelt kérdés
Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK, de sokáig azt hittem, az én anyósom is kivétel... Aztán kimutatta a foga fehérjét.
2013. júl. 22. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem az apósommal van bajom...
2013. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik olyan.

Nekem az előző "anyós-jelöltem" kibírhatatlan volt.

A mostani meg már szinte várja, hogy mikor veszem már el a lányát, és tök normális. :)

De egyébként a jelenség mögött az áll, hogy valamilyen szinten ha a lány férjhez megy, az anya valamilyen szinten elveszíti a lányát...

2013. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem törvényszerű, ráadásul te magad is leírtad, hogy tisztelet a kivételnek. Kérdésedben ott a válasz is. Egyébként meg kezd el a játszótéren, a bölcsiben, az oviban, az iskolában figyelni a fiús anyukákat...
2013. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kíváncsicska ***** válasza:
Nem törvény szerű.Az én első (nagyon fiatalkori barátom) szülei nagyon normálisak voltak, és most is azok velem,pedig eltelt jó néhány év.Szerettek nagyon (a mostani barátnőjét a fiuknak ki nem állhatják.A mostani (férjem anyukája) is egy tündér.Évekig együtt laktunk vele, akkor sem volt semmi gond, most már külön élünk most sincs gond.Én pl nem értem hogy miért szidja annyi ember az anyósát.
2013. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ezaz, most már rájöttünk, hogy a tapasztalat azt mondja, hogy több a rossz anyós, mint a jó anyós. Tehát matematikailag kijelenthetjük, hogy az anyósok rosszabb természetűek. Igen, ez csak annyit jelent, hogy 10 anyósból 8 lefikázza a menye paprikáskumpiját, a vejére meg rámondja, hogy egy szöget sem tud beverni a falba. Engem már csak az érdekelne, miért ennyivel sokkal több a rossz anyós /merthogy kétségtelenül több/, már ha csak a vicceket is megnézem, egyikse a menyekről szól.
2013. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!