Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért törvényszerű, hogy...

Miért törvényszerű, hogy minden anyós szemétkedjen?

Figyelt kérdés
Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK, de sokáig azt hittem, az én anyósom is kivétel... Aztán kimutatta a foga fehérjét.
2013. júl. 22. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem az.
2013. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ne általánosíts.
2013. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem törvényszerű. Több jóanyóst ismerek mint rosszat. Szerencsére az enyém is jó. Egyébként teljesen mindegy milyen az anyós, attól függ a párunk, vagyis a gyereke hogyan kezeli a helyzetet!
2013. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nemcsak az anyosok szemetkednek! A menyek tartanak mindent annak.
2013. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos több rosszat.


De igazából nem tudom, miért ilyenek, ahol undok az anyós, ott általában a családon belüli viszonyok is zavarosak.

2013. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tudom, én is azt hittem kivétel leszek, de nem sokáig tartottak az efféle álmaim... hab a tortán, hogy sógornő ugyanaz a típus, tehát vele sem vagyok jóba. Szerintem a nők alapvetően bizalmatlanok más nőkkel szemben, és mivel a meny egy olyan nőszemély, aki a családjába, tehát a legszorosabb kötelékbe próbál beférkőzni, ezért ő kifejezetten veszélyes egyed. Megmagyarázhatnám, hogy ez semmi egyéb, mint a gyermekük féltése, de amikor már nekik is megkeserítik az életét, hogy a menyükkel tolnak ki, de egyben a gyerekükkel is, akkor nem tudom jogos e a védelem és van e értelme... nem törvényszerű, ugyanakkor meglehetősen gyakori ! A mi családunkban 3 anyóssal is problémák vannak, és mind fiús anyukák. Nem is értem?! Kivételnek tisztelet ezúton is.
2013. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

"próbál beférkőzni, ezért ő kifejezetten veszélyes egyed."


Kedveském! Az emberiség 50 % áról beszélsz. No ettől vagy anyós...

2013. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem anyukája egy angyal. Jobban szeretem, mint a saját anyám. Szerintem ez teljesen egyénfüggő, hogy ki-milyen ember és hogy tolerálja, hogy új családtag érkezik. Engem lányaként kezel, és nagyon szeretjük egymást. Nem szól bele az életünkbe, heti 1x találkozunk, mi látogatjuk őket, mesélünk ezt-azt, de semmi negatív tapasztalatom nincs évek óta.
2013. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem anyósom és sógornőim kifejtették, mennyire furcsállták, hogy a férjem engem választott, de amikor jött a baba, akkor próbálták elfogadni a dolgot.


Ezt így a szemembe. Persze mondhatnám, legalább őszinték, de nem, mert ezt úgy 4 évig érlelték, addig ment a jópofizás.

Én nyeltem egy nagyot, és már csak nagyon ritkán megyünk hozzájuk, ha muszáj.

2013. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
80%
Az elejen az en anyosom is normalis.volt..az elejen.. rohadt alkoholista
2013. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!