Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérlek, adjatok tanácsot, ti...

Kérlek, adjatok tanácsot, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Férjemmel 2 éve vagyunk házasok, a 2 év alatt anyósomék kikészítettek. Hitelt varrtak a nyakunkba, párom fizeti mert sajnálja őket, beköltöztek hozzánk, nyomoznak utánam, ha elmegyek otthonról, rögtön telefonálnak a férjemnek. A férjem már kétszer beleegyezett hogy elköltözzünk, de a szülei lebeszélték. Elegem van belőlük, nem bírom már tovább...

2013. júl. 19. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Válaszút elé kell állítanod! Nincs más lehetőség!
2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ti házatok,akkor kitenni anyósékat.

Ha albi,akkor elcuccolnék,és a férjem vagy jön,vagy postázom a válási papirokat.

2013. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gömbicica ***** válasza:
47%
szia. miért költöztek hozzátok? és mi a hitel "tárgya"? az ő javukat szolgálja, a Tieteket, vagy valami közös projekt?
2013. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogyan szeretnéd leélni az életed! Ha nem változtatsz, így marad!
2013. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A hitelt ők vették fel, nekünk semmi közünk hozzá. A ház az övék, de volna hová mennünk, a férjem viszont nem akar. Azt mondja, hogy én soha nem próbáltam alkalmazkodni a szüleihez.
2013. júl. 19. 15:53
 6/11 gömbicica ***** válasza:
51%

A hitelhez nincs közötök, a ház az ÖVÉK, DE VOLNA HOVÁ MENNETEK, DE A FÉRJED NEM AKAR.


Hitelt varrtak a nyakatokba amit párod fizet, beköltöztek hozzátok, (?) nyomoznak utánad, ha elmész otthonról, rögtön telefonálnak a férjednek. A férjed már kétszer beleegyezett hogy elköltözzetek, de a szülei lebeszélték.


Csak én vélek ellentmondást felfedezni?


Ha a ház az övék, hogy tudtak hozzátok beköltözni?

Akkor Ti laktok a szülőknél. nem?

A hitelt ők vették fel, akkor hogy irod, hogy hitelt varrtak a nyakatokba?

Azt irod, a párod fizeti, mert sajnálja őket. MIért sajnálja?


Ha van hová, akkor költözzetek el és pont. Attólo még a párod, ha módjában áll, tudja még segiteni a szülőket a hitel fizetésében.


Ez nekem x akta. bocsánat. Vagy lehet, hogy csak a meleg ment az agyamra?

2013. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazkodásnak megvannak a határai. Egy házasságban azért az ember nem azt vállalja, hogy a másik pereputtyával él együtt és kitart mellettük jóban-rosszban. Arról nem beszélve, hogy hogyan lehet egy párkapcsolat egészséges, ha az egyik fél szülei ott tartják folyton a gyertyát. Azt mondod, lenne hová mennetek. Akkor menjél, ha a férjednek elég fontos vagy, akkor utánad fog menni és megoldjátok együtt a problémát úgy, hogy a kecske is jóllakjon, a káposzta is megmaradjon. A ti párkapcsolatotok menetébe, hogy hol éltek, hol jó nektek, ne a szülei mondják már ki a végső szót. Igen, célszerű alkalmazkodni, de csak egy bizonyos határig.
2013. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, kertes házban élünk, ami egy nagy házból és melléképületből áll. A beköltözést úgy értettem, hogy bejöttek a melléképületből a nagy házba, a mellettünk lévő szobába. A hitelt még akkor vették fel, amikor még nem voltunk házasok, és sajnos a férjem nevére, de azóta sem fizetik.
2013. júl. 20. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy mi mit tennénk a helyedben?

Hát... Nehéz helyzetben vagy, ahogy kiveszem az írásodból, férjed az ő oldalukon áll.

Neki kellene őket arról leállítani, hogy kémkedjenek utánad.

Megmondani neki: Anyu, apu, én őt választottam, szeretem, és megbízok benne.

Ezért kérlek benneteket, ne szekírozzátok, ne leskelődjetek utána, fogadjátok el az én páromnak.

Ha ez nem megy, akkor sajnos el kell költöznünk, mert én mellette akarom leélni az életem.

Ne tegyétek tönkre a kapcsolatunkat az örökös ellenségeskedéseitekkel.'"

Ha a férjed szeret, akkor ő le tudja őket állítani.


Te pedig, mint ahogy férjed mondta, próbálj meg alkalmazkodni hozzájuk. Mégis csak a férjed szülei, és ti éltek az ő házukban.


Egyébként nem értem, hogy miért leskelődnek utánad, miért hívják fel a férjedet. Van valami okuk rá?

Vagy csak nem fogadnak el, és próbálnak benneteket összeugrasztani?


Én, amíg anyósomnál éltünk, ha elmentem hazulról, ő mindig tudta, hová megyek, mikor jövök meg, hol lehet elérni. Nálatok ez nem így működik?

2013. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sokat járok haza anyuékhoz,ez pedig nem tetszik nekik.
2013. júl. 20. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!