Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? Kerlek adjatok valami tanacsot

Figyelt kérdés

Anyuval elek,mert apuval elvaltak meg amikor nagyon kicsi voltam.

Anyuval nem lehet egyutt elni,mert nagyon beteges a viselkedese.Folyton szoszerint folyton veszekszik velem,vagy belem kot valamiert.Reggel arra ebredek,hogy ordit ram,este ara fekszem,hogy ordibal.Mindig panaszkodik a mamameknak ,hogy sosem segitek neki,pedig jol tudja,hogy nem igaz,sot neha amikor en magamtol takaritok akkor azert ordit,hogy miert en csinalom,mert en ugysem tudom.Mindennap piszkal,hogy mekkora k.rva vagyok,stb.A legrosszabb dolgokat vagja a fejemhez.Neha panaszkodik,hogy nem beszelgetek vele,de egy ilyen anyaval beszelgetni.Ha mondok neki valamit,akkor csak aha a valasz ra.Nem torodik velem,csak penzt ad,de szeretett nem.Mindenem meg van az igaz,de akkor sem vagyok boldog,tiszta ideg vagyok ,ha itthon vagyok.Egesz nap a baratomnal vagyok,szokok itthonrol,mert nem lehet kibirni.

Gondolkodtam mar azon ,hogy oda koltozok a baratomhoz,mert imadom az anyukajat is,meg ott nyugodtsagban vagyok.Csak azert attol is felek.Felek,hogy lefognak majd nezni a barataim,meg ugye a buszjegyem fizetni kell valahogy,ami rengeteg penz,meg iden lesz a ballagasom is.17L


2013. jan. 2. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha én anyum csinálná ezt velem,akkor mondanám neki,hogy csinálja jobban,ha én nem tudom elég jól..vagy mutassa meg akkor,hogy hogyan kell jól takarítani
2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
költözz apukádhoz
2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

És mi lenne, ha az apukádhoz költöznél? Ha ez nem megoldható, és a barátodho költözöl, akkor szerintem sokkal jobban kijönnél anyaglig, ha bérletet vennél. szerintem a pénz miatt ne aggódj. nem tudom h mennyi szabadidőd van de rengeteg diákmunka van ahova csak heti 1-2 órára kell bemenned, én is melózok rendszeresen.

Amúgy szerintem amint meg tudja anyukád h el szeretnél költözni, változatatni fog. Ha a 3 lehetőség közül egyik se jönne be, akkor ajánlom a családpszichológust! Barátnőm volt és nekik segített! Majd írj, hogy mi lett a vége :)

17/L

2013. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző vagyok! azzal meg ne foglalkozz, hogy ki mit gondol........ ugyse érthetnek semmit!
2013. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!