Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Adjatok valami jó tanácsot!

Figyelt kérdés
Tartós beteg vagyok, folyamatosan gyógyszereket szedek, nem ihatok rá alkoholt. Bár amíg nem volt ez a betegség, sem voltam valami nagy ivó. A párom baráti köre viszont mostanában nagyon rátért az iszogatós bulikra. Szeretem őket, és józanul nagyon jól elbeszélgetünk. De ezeken a bulikon én elég rosszul érzem magam, mivel annyit iszik mindenki, hogy senkivel nem lehet normálisan kommunikálni, eléggé megy a "durvulás". Ezért az utóbbi jónéhány alkalommal inkább itthon maradtam, de így sem jó nekem. A párommal elég ritkán találkozunk, és még a hétvégéink is így mennek el? Eddig legalább akkor együtt voltunk... Nem akarom őt korlátozni, de rossz, hogy nem együtt megyünk. Ha együtt megyünk, meg csak szenvedek, mert nekem nem szórakoztató, hogy egymáson röhögnek, ki milyen részeg. Ti mit tennétek a helyemben? 22L, a párom 23F
2010. jún. 26. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem mennék el. A párommal biztos lehetne más programot is csinálni, ha meg a haverjai hiányoznának nagyon, akkor meghívnám őket magunkhoz és ha már mindenki tök részeg és rosszul érzem magam, lefekszek aludni:D
2010. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A meghívásos jó ötlet, de nem élünk együtt. Persze, lehetne más programot csinálni, de max. délután. Minden péntek-szombat este/éjjel így megy el...
2010. jún. 26. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én is voltam hasonló helyzetben, most már nem mennék el. Semmi értelme úgy ott lenned (még ha a pároddal is vagy, bár nem sok értelme lehet ha annyit isznak). Csak rosszul éreznéd magad, legalábbis én így voltam, folyton arra gondoltam hogy milyen jót alhatnék :-)
2010. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
És a párod, nem akar lemondani pár buliról rád való tekintettel? nem azt mondom, hogy sose járjon el, de azért mégiscsak te vagy a barátnője, elsősorban veled kéne programokat szerveznie... nem neked idomulni hozzá és a haverjaihoz
2010. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én azt csinálnám,hogy egyik hétvége legyen a kettőnké,a másik lehet együtt a haverjival.ha van kedvem elmegyek,de figyelek arra,hogy ne rontsam el a kedvüket
2010. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
átgondolnám ezt a kapcsolatot, mert úgy néz ki, hogy a közösen eltöltött idő, ahol mindketten jól érzitek magatokat, csak neked fontos...:(
2010. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
jaj,ne gyertek már ezzel.miért csak neki fontos?hogy adhatsz ilyen tanácsot?azért,mert szeretnének együtt is lenni,meg bulizni is?menj már!
2010. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért mert a kérdező maga írta a kommentjéba, hogy MINDEN péntek szombat este így megy el.

szerintem ez gáz. ha én szeretek valakit, akkor VELE akarok lenni elsősorban, bulizni elmegyek egy hónapban egyszer nélküle és kész a többi időt vele töltöm.

nem kell a pasiknak mindent elnézni, és naívan azt hinni, hogy ez így jó és normális, amúgy kíváncsi lennék, hogy hány éves vagy kedves előttem szóló? :)

2010. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg a pasid egyáltalán szeretne veled együtt programot csinálni? vagy ő mindenképp elmegy bulizni és te vagy velemész és szrul érzed magad, vagy otthon maradsz egyedül? Az fel sem merül benne, hogy ő ne menjen minden áldott este?
2010. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

pl a pasid ne bulizzon minden áldott hétvégén

nem olyan nagy kérés, nem dőlne össze a világ

2010. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!